Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stefi68

    addikt

    válasz Dluinet #11752 üzenetére

    10 perc átlagos hívásnál, ha 10:01 a hívásidő akkor ( legrosszabb eset) 1 percet fizetsz pluszba az nem +10% ???
    2 percnél ugyan ez (2:01), 1 percet fizetsz pluszba -> +50%

    Az utóbbi időben gyakran megfigyelem, hogy a hívások nagy része 5 - 15 mp.-el haladják meg az egész percet.
    Én úgy számoltam, hogy hívásonként 10 Ft-ot vettem le a mp. alapú tarifából.
    Az én 6 havi telefonszámlám alapján jobban járok, bár nem sokkal (kb. havi 500 - 1000,- Ft) a mp. alapú tarifával.
    Ha viszont a kettőnk 6 havi számláját nézem, akkor csak 300,- Ft volt a különbség a 6 havi össz számlaértékben a két tarifa között, tehát mondhatni ugyan annyi volt.

    Úgy hogy maradt a dilemma. :F

    Az egyik egyébként T-Mobil-os, a másik pedig Telenor-os flotta.
    Vélemény esetleg a két szolgáltatóról (lefedettség, térerő, hálózati problémák, ügyfélszolgálat, stb.). Eddigi életemben csak Vodás voltam. :)

    Még annyi, hogy a T-Mobilnál kicsit bonyolultabb a számhordozás. Vetetni akarnak velünk egy feltöltőkártyát 2x4500,- -ért, aminek a fel nem használt egyenlegét átvezetik majd az előfizetéses számlára.
    Így elvileg csak 2x1300,- Ft-ba kerülne a számhordozás.

    A Telenor-nál, ez teljesen ingyenesen megoldják. Nincs külön kártya, csak ideiglenes szám.

    [ Szerkesztve ]

    ◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

Új hozzászólás Aktív témák