Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Binda

    tag

    Sziasztok!

    Adott egy film, ami túl nagy ahhoz, hogy kiírjam, ezért szeretném a méretét csökkenteni, de csak kicsivel. A következőket próbáltam:

    - 1 hangsávot leszedni. Ez mkvmerge gui -val megy is, viszont valamit elront a progi és nem lehet többé tekerni a filmet. Ami azért el nagy gond...

    - Egy SolveigMM Avi Trimmer nevű progival levágni a végéből pár percet ami nem kell, viszont ez a progi a feliratokat rontja el: egyszerűen eltűnnek...

    Vagy 1 hangsáv vagy a végéről pár perc eltüntetése amit szeretnék és egyik program sem bírja megcsinálni úgy, hogy valami mást ne rontson el.. Szóval az a kérdés, hogy mivel tudom ezt megtenni?

    Válaszotok előre is köszönöm!

  • Binda

    tag

    válasz liszi70 #1649 üzenetére

    Köszönöm a választ! A split dologgal tényleg megoldható, hogy "feldaraboljam" a fájlt és ami nem kell azt pedig törölhetem. De! A hiba még mindig fennáll. PC-n nem lehet "tekerni" a videón. Pl egy 23 perces videót 20 percél feldaraboltattam vele, a 20 perces részben 9 percig bárhova tekerhettem, nem volt gond, viszont után semmi, ha későbbre kattintottam akkor mindig a 9. perchez dobott és ennyi.

    Ilyen az eredeti fájlnál természetesen nem fordul elő. Általában vlc-t használok, azzal fordul elő ez. De mint írtam, az eredeti fájllal hibátlan. Leteszteltem media playerrel az tudta tekerni, KM playre is (bár ott meg az a gond, hogy az egész film egy nagy szürkeség, szétesik a kép de még az eredetinél is, de ez itt részletkérdés.)

    Szóval nem tudom hol a hiba, de minden fájlt elront. v6.2.0 verziót használok.

Új hozzászólás Aktív témák