Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SanyiSay

    aktív tag

    válasz bally4 #4566 üzenetére

    Egyéb készülékről majd a többiek nekem cs918-am van és amiket kérdezel annak megfelel.
    Kapott ROMmal használom.
    Torrent, filmnézés, médiaszerver, ezeket a funkciókat látja el itthon.
    Hotspottot most kapcsoltam be először mert kérdeztetd, de az is megy szépen ahogy látom.
    Térerőben majdnem hozza a kétantennás edimax routeremét ezen meg is lepődtem, de ezt majd a routeren számon kérem. :)
    Hűtése kicsit gyér de filmezésre elég a gyári, 3D játékoknál képes felforrósodni rendesen, ott állítólag letilt a procija ha túlmelegedik. Hogy meddig bírja így az kérdéses. Én tettem rá hűtést. (haladó felhasználói szint)
    Ami a hagyományos TV hez kell kábel (adják hozzá) az nekem pont hibás volt de szerencsére volt itthon egy hasonló ami működött. Igaz én csak hangot hozok ki rajta Video jelet nem teszteltem.

    Bár a vásárlásról itt nem szoktak nagyon beszélni, de ha már ilyent kérdezel hogy honnan vedd akkor egyértelműen itthonról. Sok fejfájástól kíméled meg magad.

  • Zol77

    aktív tag

    válasz bally4 #4566 üzenetére

    Én annyit tudnék hozzá fűzni,hogy nagy minőséget ne várj ezektől analógon.
    A film,ha elindult,az még elmegy kategória,ezzel nem lesz gond,csak amíg a kiválasztott filmig eljutsz.
    A fájlkezelő menüje,a mappák nevei,a fájlnevek. Két különböző droidnál volt szerencsém analóg kimeneten beüzemelni ideiglenesen,de erősen nézni kellett a tv-t. Ami szerencsés,hogy a droid jól testreszabható,lehet a betűmérettel is játszani,valamint vannak szintén jól testreszabható fájlkezelők is.
    Nekem egy TR42 droid van,mindenre elég amire neked kell,egy valamit kivéve,a hotspot.
    Én se használtam még sose,bekapcsoltam,de nem működik,de szerintem a wifi chipset miatt.
    A KR42-ben ez is megy,meg ahogy SanyiSay írja,a CS918-ban is.
    Játékkal nem lesz gondod,nem gond neki egy Need for Speed se,de akár egy PS1,vagy PSP emulátor se.
    Torrentekkel se lesz gond, 10-15 meg se kottyan neki,bár én lekorlátozom a letöltést 1MB/s -re.
    tTorrent kliens ajánlott,ez jó sebességben, konfigurálhatóságban,van webes felülete is,ha ez számít.
    Én is itthoni vételt ajánlok,forgalmazzák itthon is,másnap a kezedben van ha megrendeled,+ van garanciád,de használtban is lehet jókat kifogni.

    [ Szerkesztve ]

  • #79335424

    törölt tag

    válasz bally4 #4772 üzenetére

    A 220V -oshoz adott táv egy légegér, a másik meg, gondolom, egy síma infrás. A légegérben van egy szenzor, ami érzékeli az irányokat, ahogy a kezeddel mozgatod és ezzel irányítod a nyilat a képernyőn. Az infrásban nincs ilyen. Vagy az adott funkcióhoz rendelt gombot tudod használni, vagy lépdelni tudsz az ikonokon, mint ahogy egy TV távirányítójával a beállítások menürendszerében.

  • interstate76

    addikt

    válasz bally4 #4776 üzenetére

    Nem feltétlenül. Én pl. nem bírtam megszokni a légegeret, pedig 2 típust is próbáltam.

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák