Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Zol77 #560 üzenetére

    Hmm... Nagyon hasonlóan látjuk a szitut. A NAS megléte teljesen más megvilágításba teszi a kütyü funkcióit. Én a hotspotnak a net miatt örülök. A routertől kb. 80 méterre, egy másik épületben van a szobám. Ide már nem jön a wifi, a net a 220V -os hálózaton jön, adapterrel és lanon megy a kütyübe. Hotspottal a telón is tudom használni a netet, újabb router, vagy egyéb kütyü nélkül. Ez számomra azért üdvözítő, mert ha lehet, akkor Voip -on telefonálok, nem GSM -en. Persze ez menne közvetlenül a sticken is, de azért telóval sokkal kényelmesebb és közben még a böngésző, vagy a film is mehet a sticken.
    Az AV kimenet inkább csak azért lényeges, mert korábban itt olvastam, hogy a K-R42 kiadja a hangot az analóg kimeneten, miközben a képet HDMI -n. Monitorhoz, vagy külön hangcucchoz ez hasznos feature.

    [ Szerkesztve ]

  • pici2

    csendes tag

    válasz Zol77 #560 üzenetére

    Szia Zol77,

    Engedj meg pár kérdést a T-R42-vel kapcsolatban:
    - Ha jól tudom, ez a cucc ugyanaz mint a CS918, amit a 220-ban lehet kapni?
    - Kell-e mókolni saját táp nélküli USB HDD-vel, vagy simán tud adni neki elég áramot USB porton keresztül?
    - Filmek lejátszásában van-e valamilyen korlát, akadás (felbontás, formátum, stb.)?

    Egyelőre ennyi, nekem első sorban egy áramzabáló win7-es HTPC kiváltására kellene, a fő scope a film lejátszás, mellette böngészés, egy kis játék a kölköknek, esetleg torrent.

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák