Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SanyiSay

    aktív tag

    válasz LámaZ #4986 üzenetére

    Tedd azt. :K
    Nem vagyunk egyformák.
    Regélehtnék most hogy a wifi felesleges de teljesen, mondjuk a gigabites lan miatt, ha meg már van lan hálózat nyilván van egy routerem is azon meg van antenna. :)
    Meg hogy, bizony van nyomtató szervere (meg mindenféle) és usb hubon keresztül is lekezeli az usb hdd-kel együtt is.
    Meg hogy benne figyel egy SSD a rendszernek, meg a torrenteknek és a hdd csak akkor kapcsol be ha szükség van rá, így minimális a fogyasztás. Stb, stb.
    Ám ez már nem ide tartozik. Ahova tartozik ott meg a synology név láttán nem linkelnek mindenféle termékeket. Legalább is még nem tették.
    Egyébként ha azt vesszük a TvBoxom is tudta "mindezt" amit ez, és még wifi is volt rajta. Meg már működött is, akkor kár volt ennyi pénzt kidobnom. :P (te jó ég, mit tettem??)

    Írhatnám, hogy kék villanyos boltól van ból van, amire írhatnád, hogy itthon is van ahol egy ezressel olcsóbb, meg akár kintről is behozhatam volna kb pont ennyiért, de Lifeforce (akit tulajdonképp azt sem tudom kicsoda ) alighanem tett értünk annyit, hogy nem szaladgálok ennyiért máshova.

    Na de igazából csak annyit akartam írni az szóban forgó írásommal, hogy aki hozzám hasonlóan nem hogy feszegeti a sávszélesség határait hanem többszörösére tervez kihasználtságot, valamint egyszerre több szerverre van szüksége, valamint ha fix ip cím eléréséhez nem szeretne regisztáli DynDNS stb oldalakra, stb, stb. Annak tényleg sokkal jobb egy NAS. Mert ez nekem sem esett le amikor itt többször megemlítésre került. Most hogy már nekem is van, látom hogy mekkora a különbség. Terméket csak azért írtam mert úgy is rákérdezhetnek, meg nem szeretem mikor valaki beszél valamiről és nem írja oda hogy mi az. Főleg ha kérdez is róla, az a csúcs.

    Ám amiért én ezt választottam:
    Mivel picit utánaolvastam, és nem akartam 10 ezreket kiadni egy olyan készülékért ahol egy hónap után azt érzem hogy na de jó lenne ha ezt is tudná, vagy lehetne halkabb, vagy ez nem is olyan gyors, akkor inkább vettem volna pár ezerért jobbat, hát így ezt vettem meg. Persze ettől még lehet hogy nem a legjobbat választottam, de ahogy olvasgattam nagyon nem nyúltam mellé.

    Szerintem...

Új hozzászólás Aktív témák