Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Zol77 #431 üzenetére

    Még nem rendeltem meg. Úgy vettem észre, hogy ha az egyik gyárban valaki elsóhajtja magát, hogy "gyárthatnánk egy ilyen kütyüt is", azt a GB már presell -be is teszi. Aztán vagy lesz, vagy nem. Meg az a modul kérdés sem mindegy.
    Közben olvasgattam a fórumokat és eléggé elbizonytalanítottak a fejlemények. Úgy látom, hogy Bobék egyre mélyebben nyúlnak bele a rendszerbe. Az az irányvonal, hogy kipusztítják a kínai "szoftverfejlesztők" kreálmányait. Ez egy T428 -nál, vagy egy 908 -nál rendben is van. De pl. a K-R42 -ben lévő plusz funkciók (analóg kimenet, ethernet port, stb) csak ezekkel a kínai hókuszpókuszokkal működnek (már ahogy működnek). Szóval vagy használom a gyári kernellel, annak minden hiányosságával, vagy lesz egy 908 -am, routernyi dobozban és ha pl. kábeles netet akarok, akkor dughatok rá egy lan adaptert, miközben ott tátong az RJ45. Most van egy Measy -m, analóg kimenettel. Az max. 576 -ot jelent. Ezt még az RK3066 is kisujjból kirázza. A 908 -ból is van külső antennás, a dokkoló megvan, max lemondok az IR távról. Légegerem van, tanítható iR -rel a TV -hez. Cserébe élvezhetem Bobék kreativitásának eredményeit.
    Ami az A31 -et illeti én úgy láttam, hogy sűrű fagyogatásokra panaszkodnak, főleg 4.2 alatt. Nem vagyok gamer, nekem a grafikus teljesítmény nem jelent annyit, hogy belefejeljek egy A31 -be.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák