Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SanyiSay

    aktív tag

    válasz #79335424 #3478 üzenetére

    Ó köszönöm. :)

    Játékos kedv is megvan, meg egy kis hátszél is. ;)
    Tápot ha nem bírja, akkor kuka és kap másikat.
    Természetesen a készülék áramfelvételét is nézem, hogy maradjon a ventilátornak is pici.

    Sajna ezek a tápok is ki tudnak nyúlni a folyamatos munkába, még jóval a felső teljesítmény határuk elérése elött ezzel is volt már gondom. Főleg ha ezeket is leszigeteli az ember valami beépítéssel, letakarással.

    Abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy csináltatnék csilivili dobozt a készüléknek plexiből vagy bármiből, de pont az a cél hogy minél kevesebb munkával fenntartva az eredeti alakját lehűtsem. (lustaság az első, gányolni meg nem akarok :K )

    Lassú nagy ventilátor jó ötlet, de az nincs itthon. :)
    ha a 12V os ventit 5V ról hajtom lassabb és halkabb lesz.
    Reményem szerint legrosszabb esetben sem kell folyamatos aktív hűtés a készüléknek, csak 3D játék közben. Legalább is most a folyamatos film nézést így is megússza 50-60 fokon.
    Ha meg játszik a gyermek egy porszívót is ráköthetek. :)

    Bízva eközben hogy a profin lehűtött készülékem a családom kicsit megunja, és titokban Lifeforce által elküldött ROM particiótábláját felhasználva (készülékemmel való egyeztetése után) végre rámmosolyogjon a kis Recovery-s droid.

    12V-5V átalakításra az autós USB jó ötlet, mondjuk én valami stabkockából dobtam volna össze valamit, de remélem nem fog kelleni.

Új hozzászólás Aktív témák