Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b_alazs

    tag

    Sziasztok!

    Gondoltam megosztok veletek néhány gondolatot ami a kb. egy hetes használat alatt megfogalmazódott bennem. Egy MK808B Plus-t használok egy Measy RC11 távirányítóval.

    1., Random szerűen eldobja a wifit (Finless 1.9 ROM)
    A rendszer jelzi a kapcsolatot, de az alkalmazások offline-t jeleznek. Ilyenkor egy wifi ki-be kapcsolás segít. Nem olyan gyakori a probléma, de jelen van.

    2., Zavart, hogy folyton be van kapcsolva a cucc ezért kerestem rá megoldást.
    A távirányítón van ki-be kapcsoló gomb (annyit tesz, mint amikor telefonon megnyomod a power gombot)
    A kikapcsolásnál nincs probléma, de a bekapcsolás csak akkor működik, ha a bemenetet a TV-n átkapcsolom a HDMI-ről, majd vissza.

    Lényegében tökéletes, hiszen a használat után elküldöm alvóba ( a kütyün a LED ilyenkor elalszik) átkapcsolok TV-re, majd mikor ismét használni akarom átkapcsolok HDMI-re majd a távirányítón a power gomb megnyomása után ott ébred az eszköz, ahol abbahagytam a munkamenetet. A dilemmám megoldódott:)

    A wifi problémán kívül nincs rossz szavam az eszközre, teljesen fluid a rendszer.
    Az erejét szerintem jól demonstrálja az, hogy a Real Racing 3 csuklás nélkül fut rajta.

    Egyszerre 2-3 alkalmazás fut a háttérben jellemzően (torrent, TuneIn, Adblocker), plusz mondjuk egy YT és hiába csak 1 GB RAM van benne ilyen felhasználáshoz tökéletesen elegendőnek bizonyult.

    Jó vétel volt, nem bántam meg.

    Üdv,
    Balázs

Új hozzászólás Aktív témák