Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz melan #4125 üzenetére

    Sokakat (engem sem) zavar a 24Hz-ből adódó lejátszási probléma, ha téged sem zavar, akkor érdemes. Én erre a célra használtam régebben az UG802-t, majd az MK808-at, aztán a T-R42-t s itt szálltam ki, azóta egy Amiko A3-at használok, ami szintén androidos, csak van benne egy sat tuner is (ill. ez nem egy szokványos android), így a TV-nézés, s a médialejátszás egy eszközzel le van tudva. Én ezeket a hibákat nem látom, ha koncentrálok sem, ellenben megfordult olyan az A3 fórumában is, aki totálisan ki volt borulva ettől, s nem értette, hogy mi van, mivel fogalma sem volt arról, hogy 50Hz-re vagy 60Hz-re állított kimenetnél nem lesz tökéletes a lejátszás.
    XBMC-t sokkal jobbnak tartom a Plex-nél, mondjuk a Plexbe annyira nem gabalyodtam bele, hogy teljesen kiismerjem, ha jól emlékszem magyar nyelvű adatbázis sem volt még elérhető rá, amikor utoljára próbálkoztam vele, XBMC-nél, ha már metaadatok, van port.hu kiegészítő, így a leírást onnan betudod gyűjteni magyar nyelven, s lehetőség van a borítókat máshonnan.

Új hozzászólás Aktív témák