Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeadmaN89

    csendes tag

    Sziasztok,

    Rendeltem Geekbuyingról egy MK808B-t, de sajnos 1 nap után megadta magát... Nem bántottam szegényt, elkezdett kifagyni, vagy 3X eljátszotta, ha kifagy várni kellett rá vagy egy órát, csak utána tudtam újra működésre bírni. Most ott tartok, hogy max elkezd bootolni, majd kifagy és csíkoz, különböző színes pontokat produkál. Ha mákom van, kb 5 másodpercre bejön a desktop, majd ugyan ez a nagyhalál.

    Kedves kínai kollégáink pedig csesznek visszaírni, küldtem nekik szép screenshotokat meg videót is egy kellően szofisztikált levél keretein belül vagy 5 nappal ezelőtt...
    Geekbuyingos supporttal van valamilyen tapasztalat itt valakinek? Kicserélik a cuccost, vagy csak majd visszaküldés után, aztán majd 1,5 hónap múlva talán lesz belőle valami? Mondjuk ez még a jobbik eset lenne, mert egyelőre semmi sem történik.

    Próbálkoztam a flasheléssel, szépen fel is ismerte a gép a cuccost, viszont mikor driver-t telepítettem, akkor "A windows talált illesztőprogramot az eszközhöz, viszont ennek telepítése során hiba történt" üzenettel lep meg a gép, "Az eszköz nem indítható el, 10-es hibakód". Eddig Win7 64 bit-en és XP-n is sikerült eljutni, szeritnem biztos hogy megment szegénykében valami.

    Ha esetleg tudtok erre valami megoldást, azt nagyon szívesen venném és ha Geek részről van valami tapasztalat arra is kíváncsi volnék, ha meg esélytelen a csere akkor legalább nem forgok rajta...

    Köszönöm előre is,
    Üdv,

    Máté

Új hozzászólás Aktív témák