Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz TooCool #8682 üzenetére

    A lan esetében nagyon vszínű, hogy az adapter a szűk keresztmetszet. Asix 88772B (nálam az A is hibátlan) chipes adapter jó. A többi csak usb 1.1 -en kommunikál. A wifi esetében nem rom kérdése. Amelyikben Mediatek modul van, az tudja (elméletileg) a 150 -et. Gyakorlatban kicsit jobbak, kicsit stabilabbak, mint a többi, de azért jónak nem nevezném. Nekem is elég erős a belső hálóm (Zyxel NSA310, Linksys E3000), de 3MB/s fölötti stabil értékekre nem emlékszem (írás módban). Szvsz wifire a megoldás egy MEGFELELŐ!!! 300 -as USB -s adapter. Úgy emlékszem, hogy Vargalexnek végül sikerült beizzítania Android alatt is. Jól tudom, srácok?
    De lehet, hogy az egész kérdés csak elméleti, mert nem is az átvitellel van baj. Ez az MKV elég soxor előkerül, mint probléma. Lehet, hogy a hálózati kommunikáció szempontjából nem optimális. Aztán az is lehet, hogy a film kódolása fekszi meg a lejátszó gyomrát. Soxor a kép és hang szinkronba hozása akasztja meg. Tudom, az érvet, hogy usb -n megy, de hálózaton ez mégsem ugyanaz. Sajnos, elég sok tényező van, ami keresztbe tehet.

    [ Szerkesztve ]

  • vlevi

    nagyúr

    válasz TooCool #8682 üzenetére

    Hát, ha 700kbyte az átvitel, az édeskevés. FullHD filmek igen gyakran 10Mbit/sec bitrátával, vagy többel vannak tömörítve, ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy ahol nincs meg stabilan egy 1.5-2Mbyte/sec átviteli sebesség, ott szaggatni fog.
    pl. letöltöttem a YT-tól egy 400Mbytos videót, és az MPC-HC ezt az infót mutatja róla:
    Duration : 13mn 28s
    Bit rate : 4 271 Kbps
    Maximum bit rate : 9 458 Kbps

    4200Kbit/sec, de a maximum az 9000Kbit/sec fölött van. Ha egy kapcsolaton (legyen az vezetékes háló, vagy wifi, pendrive, satöbbi), ezt nem tudja, akkor szaggatni fog.

Új hozzászólás Aktív témák