Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • terra052

    őstag

    válasz #79335424 #10017 üzenetére

    Neeem... Csingilingi apró kiegészítésekhez, Gravitybox pl., meg a sok kis "hasznos" plusz, ezek inkább a külcsínt erősítik, de Greenify-t is be szoktam állítani, nem is annyira a fogyasztás, mint a tudat miatt, hadd döntsem el én, mi fut és mi nem (már amennyire lehet). Egy példa: mobilon CM11-et használok, és ki nem állhattam, hogy a lockscreen hátterét alapból nem engedte külön beállítani, ha megpróbáltam, folyamatos FC volt a válasz, Gravitybox alatt ez nem probléma, de sok ilyen apró változtatást szeretek. Tényleg, MK808b-re létezik valyon olyan CM rom, ami 720-ban indul? :F HD ready LG tv-m van, ez csak ezt eszi meg.

    werkmania.hu

  • interstate76

    addikt

    válasz #79335424 #10017 üzenetére

    Értelek, jogos. És pl. youtube-os videók megtekintésekor vagy egy sima letöltésnél jelent előnyt 2 ugyanott elhelyezett eszköz esetében a mediatek wifi? És itt nem arra gondolok, hogy ha valaki 120 Mb/s-os netet oszt meg, mert abból - ha elég közel van a router - nyilván nagyobb sávszélességet tud kihasítani magának a mediatek, hanem arra lennék kíváncsi, hogy ott, ahol pl. 60 Mb/s-os letöltési sebességű netből (távolság, falak, interferencia vagy bármely egyéb okból kifolyólag) wifin az AP 6210 már "csak" 50 Mb/s-os letöltési sebességet tud, ott jobban járunk-e egy mediatek modulos mini PC-vel, vagy kb. ugyanannyit tud mindkettő.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák