Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Szamuráj001 #7339 üzenetére

    A kérdés, amit tisztázni kell, hogy wifin, vagy kábelen csatlakoznál. Nagyon javasolt a lan. Ehhez egy ASIX 88772 chipes (más nem jó) usb-lan adapter kell. Ha wifin szeretnél csatlakozni, akkor a 808 -at csak MEGFELELŐ usb -s wifivel javaslom. A 808B -t a klónmizéria miatt nem javaslom. Én nagy MX -párti voltam, de tudomásul kell venni, hogy abban vissza van húzva a proci. Most Measy U2C -m van, ezzel teljesen elégedett vagyok.
    Az 5.1 hang mindegyiknél felejtő. Csak sztereó. A többi menni fog, talán egy-két extrém 1080p -nél lehet gond. Egyébként értelmetlen a fullHD az ilyen kütyükön, mert gyárilag a kimenet max 720. Mentésre jó a Tibi, vagy lemezképszerű mentésre lehet CWM. A torrentet nem értem. Ha NAS -od van, akkor miért nem azzal torrentezel? Bár én nem torrentezek, de a legtöbben ezért vesznek NAS -t.
    A játékokhoz nem értek, de ahogy nézem a topikot, vannak korlátok. főleg az irányítás terén.
    A távirányító is szubjektív. Én nagyon jól elvagyok a hagyományos bill., egér megoldással.
    Bármelyik beszerzési forrás jó lehet. Az E-Bay -el már volt pár mellészaladás. Alin és GB -n alacsony a hibaszázalék (nem is tudom, hogy volt -e).

Új hozzászólás Aktív témák