Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xirtam

    veterán

    Sziasztok,

    Több mint 4 éve vagyok a Prohardver lapcsalád tagja de még sose vertek át, hát most sikerült. andrush1988 kollégától vásároltam egy Toshiba notebook-ot. Ami a saját elmondása szerint tökéletesen működött NÁLA. Amint megjött a gép a billentyűzet nem működött így képtelen volt bebootolni a gép. Ő váltig állította, hogy már pedig a szállítás folyamán sérült meg, (sérülés nyom nem volt a gépen, és összecsukott állapotban elég nehezen sérülhetett volna) Saját költségemen kicseréltem a billentyűzetet (22.000 Bruttó FT). Majd kértem tőle, ha az egészet nem is (annyira nem volt korrekt) legalább a felét fizesse ki. Erre jött a vállasz miszerint természetesen kifogja fizetni, de csak januárban kap fizetést.

    Azóta a telefont sem képes felvenni. De PH-ra feljár. . . Így 100.000 Ft-omba került egy olyan notebook, amit feladott. Működésképtelenül. Hiszen eleve postán adta fel 6 ezer ft-ért. . . amibe szintén nem szállt be. Plusz rossz is volt a gép. Mi tévő legyek? Hiszen úgy érzem hogy teljesen jogtalanul álltam én a billentyűzet árát. :F :R

Új hozzászólás Aktív témák