Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Solad

    őstag

    válasz WildBoarTeam #65438 üzenetére

    Kerdes hogy ki miert jatszik. En anno a magam szorakozasa miatt jatszottam, es azt bizony elrontotta volna ha nem megfelelo az egerem.

    Mindenki maganak meri fel, mire van szuksege es az alapjan valaszt, vasarol tarcajanak megfeleloen.

    Remek pelda: volt negy terdmutetem, rehabilitacios jelleggel elkezdtem bringazni. Megszerettem, vettem egy 15 eves orszaguti bringat es rottam a kilometereket. Aztan elkisertem a versenyzoimet (gyorskorcsolyaedzo voltam) a versenyre ami a tiszato korul van, es ugy gondoltam akkor en is nevezek, csak nem a korisok hanem a bringasok koze.
    Volt 1000+ indulo, csillivilli millios karbongepekkel, csapatmezben. En meg alldogaltamott a kis polocskamban, a szakadek bringammal, taposopedallal, es agyaltam hogy majd hogy probalok nem szegyenben maradni es a vegen a turajelleggel tekero mamak kozott celba erni. Na el is indult a verseny, autos felvezetes el, rafordultunk a bringautra, es a sok csillios bringa es csapat csak tunedezett el mogulem, boven bekerultem az elso 10%-ba.

    Ettol fuggetlenul nem neztem ki a nalamnal gyengebbek alol a bringat. Ha neki telik erre, tobb oromet nyujt szamara hogy megvette a dragabb cuccot, hat istenem. Minden bizonnyal az a bringa os adott egy pici pluszt a teljesitmenyukhoz.

    Ha valaki aldoz a dragabb cuccra ami jobb, az o dolga. Ha minimalisan is javit a teljesitmenyen, es neki ez a pici megeri a felarat, akkor nem volt butasag

    No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

Új hozzászólás Aktív témák