Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flagstaff2

    senior tag

    válasz Bull Boss #2654 üzenetére

    Ilyen kínai szeméttel kapcsiban volt egy nem túl jó élményem. Egy éves múlt a motor ha épp nem ültek rajta akkor mélygarázsban állt de minden ami gumiból volt rajta szét volt rihesedve és mállott róla!!! Nem kicsit,nagyon! Anyagminőség ránézésre nulla körüli,kidolgozásé még azt is alulmúlta. Szal ne. Csak azt ne. A 180 már hihetőbb. Pesten konténeres robeszokat olyan 200 táján árulgatnak,némi alku belefér,szal a 180 már hihetőbb. Na nem irányárnak,henam végleges alkudozás utáni árnak. Gyorsan megnéztem a hasznaltmotorok.hu-t és bizony a 4 évnél fiatalabb SR-ek ára bőőőőven a 200e-n felül karcol. Van egy kormányidom-hiányos 175e-ért,de azt se a menetszél fújta le róla. :) Szal 150e-ért 3-4 éves olasz robeszt nem kapsz,mást meg inkább ne vegyél,esetleg Yamaha-t. Én heti kb 130-140km-t használom várposban a saját 250-es Majestym,egyáltalán nem bántam meg hogy nem egy 50-es pöcsköszörűt vettem kicsit olcsóbban valamivel fiatalabbat. :) Jó,persze a jogsi egy dolog,ha nincs hát nincs. :)

    [Szerkesztve]

    X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

Új hozzászólás Aktív témák