Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bull Boss

    senior tag

    válasz sutykuru #58847 üzenetére

    Na mostmár eljött az idő, hogy tényleg inditsak egy alapos kivizsgálást a Miskolci Ford Vagép ellen! Sejtem is, hogy melyik üzletkötővel beszélhettem, mert eddig még sosem mondott nekem 2x ugyanolyan árat... Felhivom telón reggel 29et mondott az akksira. Most hivtam ismét, hogy megkérdezzem a fordos akciót amit mondtál, de előtte rákérdeztem az árra biztos ami biztos. 32.990et mondott.... Errefel bevágom, hogy ne haragudjon már, de önöknél nincs ez a kedvezmény (hallgat mint gyurcsók úr a távgyógyítóba ) Háát de igen van, de mikora az autó? mondom 2008as, azt mondja jajj igen az úgy nem lesz jó, mert 10 évnél idősebb kell legyen... Mondom én úgy olvastam 5 (ismét csak szuszog) jaj tényleg igen, folytatja de azok nem gyári akkumulátorok. Kérdem akkor milyen? - azt mondja motorcraft (na ekkor már kb eldurrant az agyam) mondom nekem az tökéletes lesz. Azt mondja, háát jó de az csak jövőhétre jön meg. (reggel 29ért azt mondta van készleten a 60Ahm-es Motorcraftból) Na szóval ennyit a Miskolci Ford Vagépről és a munkatársairól. Elhiszem, hogy szép nagy épület és biztosan drága lehet kifűteni, na de nem ilyen aljas módon kellene a bevételt megszerezni... :W

    Jah: És még hozzátartozik, hogy a végén mikor megrendeltem, kérte a rendszámot, lebetűztem neki. Azt mondja nincs a gépben sajnos. Nem tudja mi lehet. Mondom öreg... oda viszem hozzátok állandóan ne szórakozzon már... Jajj bocsánat elgépeltem egy betűt, igen megvan... no comment..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák