Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elistvan

    senior tag

    válasz scapegt #38130 üzenetére

    Tudom miről beszélsz, ismerős a helyzet. Én is hirdetek cuccokat és néha olyan üzeneteket kapok (már aki hajlandó válaszolni), hogy csak na. :O De én sejtem honnan fúj a szél.

    Én sem vagyok idős (idén töltöm a 30-at) általános iskolában dolgozom, így sajnos tudom, hogy akik innen kikerülnek, tanulni sem tudnak rendesen. Nem tudom máshol hogy van, de délutánonként napköziztetek is heti 4x, és a fejemet fogom mikor az 5.-es kölyök pl. könyv nélkül akarja kitölteni a történelem munkafüzetet :W . Ebből lesz nyugdíj. Nálunk is volt általánosban és szakközépben 1-2 szellemileg nulla annak idején, de itt sajna a java ilyen. És ha még próbálok magyarázni, megsértődik, hogy mit nagyképűsködök. A mai gyerekek a telefont tudják kezelni de olvasni vagy egy mondatot helyesen leírni nem tudnak. Az arcuk az bezzeg akkora mint az ólajtó, beképzeltek, irigyek és úgy káromkodnak mint a kondás. Nem ismerik a szavak jelentését. Nagyon elkeserítő. De ez azzal lett elb*va hogy már bagóért adják estin is az érettségit akár diszlexiás embereknek is. Sajna itt tartunk. Ha ez van a gyerekekkel a szüleiktől mit várjunk?

    [ Szerkesztve ]

    Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

Új hozzászólás Aktív témák