Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flagstaff2

    senior tag

    válasz akoska07 #2448 üzenetére

    1 utána nem tudom miről lett volna még beszélnivalónk,mikor elmentem a lappal Ózdra és csak némi vita után voltál hajlandó a pénzt visszadni,holott előtte próbagariról volt szó PM!-ben. Megvannak az akkori privik. 2-SATA-sként hirdetted a lapot,én rá is kérdeztem hogy az-e,semmiből nem tartott volna megnézni hogy van-e rajta SATA és ha nincs akkor megírni hogy SORRY,NEM SATA-s,de csak azt fújtad hogy az Everest szerint ez NF7-S (én is fasz voltam mert átvételkor csak a kondik púposságát vizslattam). 3-elmentem Ózdra,megbeszélt időre és ott némi győzködés után (de az jó- Te, de nem jó-Én) visszaadtál a vételárból 5 ruppót merthogy nincs most épp több nálad,DFO lapra meg proccra költötted éppen. Na ja. Próbagari? ÁÁÁÁ! Akkor már ilyesmiről szó sem volt,pedig hazaérkezés után egyből jeleztem hogy szar a lap,meg azt is hogy no SATA! Ózdra előre lebeszélt időben mentem,nekem innen egy óra volt legalább az út (ott is vártam egy pöppet) vagyis ha nagyon akartál volna kerítesz még 4 rugót csak hogy a becsületed ne sérüljön (csak akadt volna valaki aki tud kölcsönadni). És ha próbagari akkor mivel nálam nem ment,szó nélkül kellett volna a pénzt visszaadni nem pedig győzködés után. Az pedig hogy belementem az 5 rugó visszába,inkább azért volt mert sejtem azóta is futkosék a pénzem után ilyen hozzáállás mellett. Priviben azóta sem nagyon kerestél hogy cimbi épp van pénzem kicsengethetem a maradékot. Én is bizniszelek,nálam is van próbagari,de nem kérdezek semmit ha aszongyák hogy nem megy. Nem meg,nem megy ez van. További vitát én nem akarok, részemről a továbbiakban no comment, max a magyarázkodásod cáfolataként beszúrom a PM-eket.

    X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

Új hozzászólás Aktív témák