Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szponzor

    senior tag

    válasz user137 #6581 üzenetére

    Ha én most vennék gépet, akkor biztos ezt választanám. Elvileg minden belefér, ami az SG05/06-ba, szerintem szebb is, de az SG06 már október óta nálam van.

  • zodo

    nagyúr

    válasz user137 #6581 üzenetére

    Tényleg nem a ház lejáratása a célom! :N
    Ha kicsit is beleolvastál a hsz.-be akkor tudhatnád hogy igen is lehetnék célközönség.
    Mindig is szerettem volna pl. egy Mac mini-t, de nagyon drága. (nekem)
    Na az szép és átgondolt.

    Viszont vegyük sorjába, ha már rákérdeztél.

    "ez egy "asztaldísze" HTPC ház"
    Attól függ honnan nézzük. Tény hogy szép lehet, de képeken szép az SG05 is.
    Kártyaolvasó, nem értem mihez is kell? Na meg emiatt akkora nyákpanelt betenni a szintén nem kevés kábelezéssel, hát nem lesz egyszerű elrejteni őket hogy ne legyenek útba.
    Low profile kártya, szintén? Ok. egy lehetőség, de akkor miért nincs megoldva a szellőzés?
    Biztosan nem szeretnék egy akkora Wesena feliratot bámulni az előlapon.
    Kicsit puritán az előlap, ennyiért egy infa szenzor nem nagy extra a 100 forintos készülék lábakkal. Képeket elnézve ez sem lehet egy masszív darab ha a találkozási pontok párhuzamosságát is idevesszük.
    2 forintos szigetelés technikai elemekről nem beszélve. Lol, már majdnem "barkács" kategória.

    Tehát nem arról van szó hogy nem fér be 100 vinyó meg az über vga csak nekem ez nem tetszik, de tény hogy szép a forma és az anyag csak ennyiért drágának vélem még akkor is ha a "gagyi házak" csak a felébe kerülnek. Nálam még azok is előrébb vannak mert egy előlapot hamar rá lehet módolni, de alapból kaptam pl. a tápot ami akármilyen is de a célnak megfelel még HTPC építése esetében is.
    Így a 35k-s árból szerintem jobb kuckót is lehet találni még ha nem is épp ekkora, de ahogy te is írtad (vagy valaki) nem épp kicsi ez a típus sem.

    Mindenesetre szép tőled és csak gratulálni tudok a kezdeményezéshez! :R
    Tényleg nem mindennapi házról van szó.

    Ha nagyon hirtelen kellene választanom egy "asztaldíszt" akkor inkább az ITX2-őt választanám, ha kérdeznéd. :)

    HookR

    Majd egyszer meglátod. :)
    Viccet félre téve már sokszor agyaltam rajta de leginkább a "Viako Mini DIY" házak felépítései felé hajlok némi módosítással.
    Tervezésig még nem jutottam, mivel sajnálom a picopsu-ra a pénzt, de talán tavasszal a nyereményemből azt veszek és akkor beindulhat az agyalás.
    Igaz a 3,5" vinyóimat is cserélnem kell.
    Ami mindig megdöbbent mert élőben még sosem láttam 2,5"-ost hogy akár 4 db is elfér egy 3,5"-ös helyén?

Új hozzászólás Aktív témák