Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bopeti98

    őstag

    Sziasztok!

    A régi Androidos telómat elcseréltem egy kis LCD tévére, gondolván hogy a kis nyaralóba jó lesz az. A tévébe van DVB-T tuner. A polc tetején találtam is egy porban eltemetett, elég réginek tűnő antennát ( [link] ). Gondoltam veszek hozzá egy MinDig TV Extra Alapot de mielőtt elmennék bevásárolni kipróbálom az ingyenes csatornákkal.
    A tévére rákötöttem az antennát, elindítottam a keresést. Szépen meg is találta a digitális csatornákat. Az EPG is működik viszont maguk a csatornák nem jönnek be. Csak egy nagy feketeség van.
    A tévé az számomra és a Google számára is teljesen ismeretlen. Viszont a doboza itt van amin azért van 1-2 infó: [link]
    Írja hogy van benne TNT tuner ami elvileg a francia földfelszíni, és ugyan az mint a DVB-T ( [link] ). Ebből most akkor mi igaz?
    Illetve a dobozon az MPEG4 is szerepel a DVD lejátszó jellemzésénél. Ha DVD-n viszi az MPEG4-et akkor DVB-T-n is vinnie kéne, nem? Akkor miért csak egy nagy feketeség jön be a csatornáknál? Az antennával van a baj ( mondjuk ezen nem csodálkoznék )?

    Szerk: A tévé márkája Quigg Electronics ( a dobozon pont nem látszódik ).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák