Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fkris

    őstag

    Sziasztok!

    Elsősorban csak érdeklődés miatt írok a csoportba.

    Elgondolkodtam, most, hogy suliba már nem járok, 10e. lenne a BKV bérlet, autózni hétköznap meg drága, robogóval viszont gombokból bejutnék a városba (nyilván elsősorban ha arra alkalmas az idő).

    18.kerből járnék be, 190centi és 80 kiló vagyok, de csak valami 50ccm környékén nézelődtem, hogy ne kelljen hozzá a B-s jogsin felül másik papír.
    150e környékén milyen állapotú motorizált drótszamarat lehet kapni? Nézegettem a Yamaha Neos-okat, azok nagyobb testű darabok, ha minden igaz, és van belőlük 6-7-8 lóerős is hirdetve.

    Sisakkal, minimális védőfelszereléssel, mennyiből érdemes elkezdeni robogózni ( ha rossz motort kapni 150ért, mennyiből érdemes normálisat venni, amit csak tankolni/olajcserélni kell?)

    Olvasgattam a topikot, és vannak meredek sztorik, és el is hiszem, hogy egy alacsonyabb rendű fajként kezelik a robogósokat, szüleim is riogatnak, hogy szervdonornak még jó leszek, ha motoroznék.

    5 éve vezetek, és mindig is figyeltem a motorosokra, vasmérettől függetlenül, ezért inkább arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek megéri-e?

    Köszönöm a válaszokat! :R

    "...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

  • Fkris

    őstag

    válasz macilaci78 #67997 üzenetére

    ,suste, dtsdexter köszönöm!

    Van mellette egy auto, ami 6,5et eszik, szóval csak ha jó az idojaras, es a városba kellene mennem a csucsban, akkor használnám.Meg nyilván szaladgálni a kerületben.

    Akkor nagyjából 200k kéne a projekt elkezdésehez, védőfelszereléssel a motorral együtt, aminel meg jó lenne, ha fojtas nélküli/kamu 50es.

    Köszönöm a véleményeket és tapasztalatot. :R

    "...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

  • Fkris

    őstag

    válasz sityupityu #68011 üzenetére

    Meg gondolkodok rajta, hogy mi legyen, de ha megvan, akkor jövök és kérdezek!

    Köszönöm szépen :)

    "...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

Új hozzászólás Aktív témák