Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sharpapa

    aktív tag

    válasz Den #785 üzenetére

    Az aktuális motor tavaj márciusban lett megvéve, szalonból. A fél év alatt voltak kissebb problémák, nem emléxem mi, de a gyerek havonta mondta hogy ''azon a kacaton'' (őt idéztem) már megint van valami baj, és a szervizben általában egy hétnél hamarabb nem csinálták meg, amikor meg igen akkor is ugyanolyan szar volt mint azelőtt, úgyhogy hősünknek a faterja buherálta meg minden szerviz után, az éppen feltűnt bajok meg is oldódtak, csak így havonta legfeljebb 2,5 hetet használhatta, vagy még annyit se mert néha inkább elvitette magát a szülőkkel. Fejből nem tom pontosan milyen problémák voltak, konkrétan csak arra emléxem hogy először a váltó purcant ki, és két hónap után fojamatosan zörgött valami benne. Ez ment 6-7 hónapig, amikor novemberben a blokk is megsült, szervizben azt mondták, hogy kicserélni nem lehet, mert a motor egy jó része is tönkrement tőle, mittomén hogyan :F.Azóta nem használja, eladta valakinek, aki azt mondta hogy ő meg tudja magának csinálni.....azóta se hallottunk róla. A volt CPI-tulaj most egy használt (2 éves) sr50-nel robog.

    boccs a helyesírási hibákért

    szerk.:Permészetesen kivetette a fojtást, asszem úgy talán már elérte a 60-at is, de csak egyszer.

    [Szerkesztve]

    "Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

Új hozzászólás Aktív témák