Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yaye

    őstag

    válasz ngabor2 #68 üzenetére

    Reklám :) :

    Én is részletre vettem, munkába járásra, ezért csak az új jöhetett szóba. A Scara 50 bruttó 350, de adnak hozzá 25k tesco-s utalványt, szóval csak 325k. Nem tudom van-e egyáltalán új robi ennél olcsóbban (kivéve a Keeway-t és társait).
    Nincs sisaktartója (a nagykerekűeknek többnyire nincs, vagy csak nagyon pici), de az árban benne van egy hátsó ''doboz'' (zárható, levehető), ami nagyobb mint bármelyik sisaktartó, én is mindig abba vásárolok be (de sokszor csak földobom a szatyrot a lábtartóhoz, van direkt erre a célra egy szatyorfül-tartó kampója). Nem csúcstechnika, nagyon hagyományos dolgokból áll, de épp ezért állítólag jól bírja a strapát és a szar utakat (utóbbit nem utolsósorban a nagy kerekei miatt).
    Nekem tetszik benne hogy a kistestűekhez képest motorszerűen néz ki az úton, így talán jobban elfogadnak a forgalom teljesjogú szereplőjének. Tervezem még rá egy nagy szélvédő beszerzését, ősszel jól fog jönni. [l][/l]
    Fojtás nélkül 60-65 a csúcssebessége, napi 70 km-hez én már biztos megtuningolnám egy picikét, legalább egy 70cc-s készlettel.
    Szerintem jól is néz ki, diszkrét kis retro-dizájn. :)

  • ToRR3nt3

    senior tag

    válasz ngabor2 #68 üzenetére

    Jól nézz ki az új Jog R. én tavaly vettem az első robogómat 1 Jog Artistic Spec.-et. sosem terveztem hogy robogót veszek csak 1 vásárban megláttam megtettszett és azóta megszerettem robogózni. Jó kis motor de én 1 Derbi GP-n gondolkozom.

    ...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

Új hozzászólás Aktív témák