Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz runner 125 #5802 üzenetére

    Az szép. Nexus az gyönyörű. A nagyrobik között szerintem a legjobb. Két ismerősömnek is van. Egyszerre vették. Kaptak ajándékba egy Finstert, és bejáratás alatt már feltették. Szép hangja volt, de megragadt, állítólag azért, mert a jobb öblítés kiszívta az olajat a dugattyúcsapszegről. Ezt a szerviznen mondták. Szerintem kamu. Nem tudom elhinni, hogy ilyet tud csinálni egy nyitott cső.

    Visszatérve 2T 50 cm3 szerintem megérzi a hideget, pl hidegben a Jogomra mindig raktam egy papírlapot ( a hűtőventillátor elé) mert elszegémyedett. Az Area karbija valamilyen okból kifolyólag nem 100% os, -6 ban végig szivatóval megyek, 82 es főfúvókával. Már legmagasabb állásba raktam a tűt, melegebb időben jól működik. Szóval én automata szivatósnál is éreztem a hideget. Mivel egyfolytában csőgázzal megyek, rosszabra számítottam a 4 literes fogyasztásnál. De ami tetszik, hogy egy hetet állt kint a tartósan -5 alatti időben, és kb 6 rúgás után beindult. Az akkum oda van, de ez megy mindenhogyan:D

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák