Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #TOTTI

    őstag

    válasz szentkuti11 #49163 üzenetére

    Szíj Malossi, ki lett hézagolva, kisebb görgő lett téve, 4,9 helyett 4.3 SITO Plus kipufogóval tökéletes, 0-tól húz 75-ig. Gianelli reggel felraktam jó is volt, Pörgött bár éreztem a két hullámot de épp hogy, sokkal erősebbnek tőnt, aztán 15-20 km után elgyengült, hidegen megint jó. Vissza tettem a gyárit azzal mondhatni kitűnő a váltás. Anyagot kaphat eleget, mert dombnak lefelé még 100-nál (óra szerint is húz és pörög felfelé), amúgy bontatlan blokk, csak a görgő szíj (hézagolással) lett cserélve 14e km után azaz pár hete.

    Amúgy a motor nagyon rendben van erősnek mondanám, cseréltem ezen felül benzintankot, csapot, szívócsonkot, red filter, főtengely anya és a többi, de a blokkhoz nem nyúltam, önindító nem indít, tettem bele újat de azzal sem.

    Amúgy a jelenség teljesen ugyanaz, mint ami a 4,9-es görgőkkel volt a 4.3-ra csere megoldotta, de nem akarok olyan kicsi görgőt bele.

    Meg szétszerelni sem akarom mert a nyár végén eladó lesz és ebben az állapotában nem lehet panasz, azt is fontolgatom, hogy eladom a giannelli extrát, nem akarok hozzá hangolódni.

Új hozzászólás Aktív témák