Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirKero

    őstag

    válasz Bogyó bá' #33518 üzenetére

    Üdv.
    Ha hosszabb túrázásban gondolkodsz pl. Erdély ahhoz a 125 cm3 kevés. Nem mondom,hogy kizárt de ahhoz már nagyobb teljesítményű vas kell.
    Ha minden áron csak a 125 cm3 jöhet szóba akkor én a UH 125 Bugman-t javaslom. Egy kicsit több mint 250E inkább 300E de hosszú útra kényelmes az ülése nagy csomagtartója van ( két teljes méretű sisak elfér az ülés alatt ) relatíve olcsó az alkatrész hozzá jó eső és szélvédelem és nagyon jó ( 3-3,5L ) fogyasztás.
    A 80-90 km/h utazó sebesség simán megy neki. A te méreteidhez tökéletesen jó.
    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

    Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

  • zack

    nagyúr

    válasz Bogyó bá' #33518 üzenetére

    Megerősítem az előttem szólót. Túrázni felejtsd el a 125ccm kategóriát. Én használtam pályafutásom elején, és egy Balaton megkerülés alkalmával úgy éreztem, mintha a földet kerülném meg Willy Foggal...Macera, lassú, megpakolva még lassabb (túrás motyók), főleg ha ehhez még utas is társul. Túrázni 300ccm+ javasolok, de talán egy erősebb 250ccm is elég lenne korlátozottan. Azért 110-120km/h tudjon ha kell, bár 130km/h a megengedett autópályán, és nem árt ha legalább ezt tudja túrák alatt. De a végsebesség egy dolog, a nyomaték és a motorerő egy másik...Hegyes-völgyes utakat nem fogja szeretni a 125ccm gép.
    Igazából használtak közül nincs olyan hogy azt vedd mert az jó. Minden karbantartás és állapot kérdése.
    A csajom X9-e legendásan rossz hírű elektronikával rendelkezik (olasz betegség), neki mégsem volt még baja vele, pedig 9 évesen vettük. Szóval inkább az számít, mennyire volt gondos gazdája. SR-t felejtsd el, volt ilyenem is GSXR mellett. Rövid áttételezésű, kifejezetten városi motor, de én nem szerettem. Nulla nyomaték, egyfolytában fordulaton tartani, és non stop váltogatni hogy haladni tudj. Akkor 100x inkább egy robesz.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák