Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GodHeart

    senior tag

    válasz Tibisz #2267 üzenetére

    Egyik haverom szerelő, és elég nagy tapasztalata van a dolgokban.
    Kipufogó nincs a gépen, mármint azaz alap ami rajta volt. Úgy gondoltam, hogy ha egy kipufogó és egy henger ára ugyanannyi, akkor kezdjük a hengernél, hisz az az alapja mindennek. Nem bántam meg! A görgök úgy voltak, hogy amikor rákerült az új henger, akkor 4grammosak voltak benne, ez jó is volt egy ideig, de az elmúlt 2-3 hétben kijött egy olyan hibája, hogy 20-50-ig mint a tetü úgy gyorsult, és 50től indult meg 90-ig mint az állat. És a motor fel sem tudott ott pörögni. Most egyel nagyobb került bele, és hibátlan. Szerencsére a végsebesség sem esett vissza, minap mentem vele óra szerint 105-öt, kocsióra szerint ez 95km/h. Huh.. kuplungrugó.. sztem alap. De azért kavicson kidobja a hátulját ;) de mondjuk nem a kopratás meg a szivatás a mindenem, szóval betonon használom, és kocsikat gyorsulok le! :) Kipuffon én is gondolkodtam, de most nem vagyok ott anyagilag, hogy megengedhessem, meg most úgy ahogy vagy istenien megy. Szép a hangja etc.

    Mondjuk az eleje az kegyetlenül zörög :D Majd ha lesz időm akkor lehet utána járok mi lehet a hiba. Mert az még egy kicsit zavar. :)

Új hozzászólás Aktív témák