Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz AndrewTdi #19861 üzenetére

    Az elsőt már véleményeztem, én azt raknám be utolsónak. A sok matrica számomra nem bizalomgerjesztő, megrögzött _gyári_ őrült vagyok. Plusz a légszűrőjét és a dekli műanyagot is lefújták teszkós feketével, aminek oka volt. (Sérülés, vagy a sok bontástól a benzin megszívta a műanyagokat.)

    A sárga grafit (mint enyém) még fel sem tűnt. Ez fotóról is egyben van, km biztosan kamu, de legalább nincs hozzányúlva. Kipufogóból következtetve kb 25-30.000 lehet benne.
    A két tükör nem gyári, s a bal oldalára biztos elfektették már - csalén áll az oldalsztender 'kampója'.

    Ettől függetlenül érdemes lenne pár fotót kérni róla e-mail-ben. Amin látszik a teljes műszerfal kapcsolókkal együtt. Plusz pontosan hátulról fotózva az egész motor.

    Ha, Runner mellett döntesz, akkor leírok majd privátban mindent, mit nézz és h nézz meg. Szívesen segítenék, de Szombathely, Sopron környékén mozgolódom, s lakom, Bp. nagyon kiesik.
    De, hozzáteszem a sajátomért én lementem Siófokra. 440km összesen, úgyhogy a távolság ne tartson vissza.

    Jah és nézegess több helyen is;
    kepesmotor.hu
    motor.hu
    hasznaltmotorok.hu

    Esetleg expressz.hu, aprod.hu ,jofogas.hu

    mod.

    200-as 4t nem érdekel?

    Azok is frankók. Kicsit kevesebbet esznek, viszont teljesítményt tekintve gyakorlatilag ez már tudja azt, amit a 180-as 2t.

    Alkudva ez is jó vétel lehet: katt.

    Ez már drágább, de egyben van.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák