Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanyiboy

    csendes tag

    válasz runner 125 #19223 üzenetére

    "Runner 125" a helyzet az,hogy volt már nekem elég sok motorom minden fajta,és benne vagyok a motorozásba lassan 10 éve,szóval nem hinném hogy pont egy robogó fogna ki rajtam,de hát kitudja, :) a lényeg az hogy akitöl vettem az nagyon megkimélte,1,5 évig volt meg neki,de semmi baj nem volt vele,legalább is ezt mondta,mielött megvettem volna töle akkor kapott egy motoforce plus hengert uj dugóval gyürükkel,bejáratta és igy vettem én meg,azt mondta a srác hogy a görgök elég jó állapotuak az ékszij is,tehát azt mondta hogy nem kell még cserélni de hát kitudja nah,azt nekem is kellene látnom milyen állapotban van,gondolom nem nagy szám egy ékszij és egy görgő csere vagy igen?valami speciális szerszám kell szerinted hozzá?mert lehet akkor veszek majd uj görgöszettet meg ékszijat rá,erö az van benne azzal nincs baj,meg amugy is jol megy,csak néha mondom mintha lomhább lenne,de ez se mindig van igy,nemtudom számit e valamit amugy hogy 95 kg vagyok :D de még mondjuk olyan 40 töl felfele is jol huz jol,csak néha indulásnál mintha nem egyenletesen huzna a gázadásra.

Új hozzászólás Aktív témák