Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yaye

    őstag

    válasz Topiccsendőr #1328 üzenetére

    Khmm. Akkor ilyen esetben megnő az okmányirodában dolgozók fizetése? És egy nagyköbcentis autó átírása bonyolultabb, és drágább dokumentum kell hozzá mint egy motoréhoz? És valóban két heti folyamatos munkája van egy közalkalmazottnak egy forgalomból ideiglenesen kivont autó újbóli forgalomba helyezésével, hogy 60-70 ezer forintba kell kerüljön? (konkrétan pont nemrég ennyit kellett kicsengetnie a bátyámnak az autó ilyen-olyan díjaira és illetékeire) :U Azért naívak se legyünk már... Az ország nem ettől van kettészakadva, hidd el, és azt is hogy nem vagyok befűtve. Rég hozzászoktam, hogy állambácsi a leghülyébb kifogásokkal szed egyre újabb és újabb adókat, illetékeket és díjakat, a millió lyukon ide-oda elfolyó pénzek pótlása gyanánt. Ötszáz év után újra nyugodtan be lehetne vezetni akár a kapuadót és a füstpénzt is (lásd vagyonadó), amely díjak aztán ''az azt intéző emberek fizetését, illetve a szükséges dokumentumok elkészítésének díját fedeznék''.

    De ne offoljunk tovább, azt meg végképp nem akarom hogy flémbe menjünk át... Ha te örömmel és az állam iránti töretlen bizalommal telve perkálsz mindenért, mint a katonatiszt, az a te dolgod, nekem meg hadd legyen jogom legalább anyázni egy kicsit a pénzemért, ha már cserébe nem kapok semmit. Písz. :)

Új hozzászólás Aktív témák