Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Adolfka_

    tag

    válasz any11 #6 üzenetére

    Sziasztok,

    nemrég érkezett meg a fekete G5S készülékem. Nekem borzasztóan tetszik, kézbe fogva, nézegetve gyönyörű, hihetetlen, hogy ezt a nemrég még csak "kínai gagyit" készíteni tudó ipar állítja elő. Bármelyik korábbi telefonomat, de akár az Iphone 4S-t és 5S-t mellette kézben fogva és összehasonlítva, ócska kis műanyagnak érez mindent az ember. Ilyen minőségérzetet és esztétikai élményt utoljára nekem a Nokia 8850-esem adott. Súlyától kicsit "féltem" de egy nap után kifejezetten tetszik, hogy érzem, van benne anyag. Persze az kérdéses, hogy ha majd leesik, akkor nagy súlynak ugye nagyobb a húzása is... mennyire fogja bírni...? Tokot én biztos nem rakok rá, nem rondítom el vele. Inkább majd nem ejtem le :D

    Iszonyú gyors, mindent azonnal megnyit, nincs tanakodás, várakozás vagy röccenés. Nem őrül meg, ha 6-8 alkalmazás meg van nyitva, mellette neteztél de most fényképezel és hirtelen hívnak közben. A GPS-t sikerült a különböző fórumok szerint behangolni, de egyszerűen nem működik jól.. A mobileuncle tools segítségével már gyorsan talál műholdakat, akár 6-7-8 db-ot is, de bármelyen navigációt elindítva (Sygic, Google Maps) a jelerősség szar, össze-vissza ugrál a jel, képtelenség vele navigálni még gyalog is. Próbálgattam, egyenlőre reménytelen. Nem tudom, hogy ez elsősorban szoftveres gond (mert a mobileuncle-n belül úgy tűnik jobban fogja a jeleket) de nekem az a véleményem, hogy az antenna gyenge benne. A korábbi Samsung S Advance, az GPS-ben bomba erős volt, lakáson belül is pikk-pakk pozíciót fogott, navigálás közben nem volt gondja soha. A problémát nekem egy használtan vett külső bluetooth-os GPS vevő oldotta meg, összehangolni őket kb 15 másodperc, annyi alatt már a műholdak is megvannak s lehet indulni az autóval. Ennyi a kompromisszum egyenlőre, nekem belefér. Aztán talán egy frissebb rom vagy ha lesz majd Kitkat esetleg javít a dolgokon.

    Nem vagyok hardcore felhasználó, játszani nem szoktam a telefonon de bármilyen kérdésre szívesen válaszolok. Én úgy érzem nagyon megérte az árát, egy hét használat után mindig örömet okoz kézbe venni. Fagyás nem volt, átlag használattal 2 napot elmegy az aksi. üdv!

Új hozzászólás Aktív témák