Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabolcsij

    csendes tag

    Sziasztok,

    Én most tervezek venni egy Jiayu G5S -t, ezt néztem ki: http://www.minideal.net/jiayu-g5s-smartphone-mtk6592-octa-core-1-7ghz-with-4-5inch-ips-screen.html

    Sok cikket és fórumot átböngésztem a telefonnal kapcsolatban. Ami nekem a legfontosabb, amiért megveszem, a dual sim opció. Tudom, hogy nem acitve hanem stand by, de igazából nagyon pici a valószínűsége, hogy egyszerre fognak hívni.

    A dual sim pontos működése érdekelne engem. Sose használtam még ilyen telefont. Hogy történik a szám váltás? El tudok úgy menteni névjegyet, hogy automatikusan arról a SIM-ről hívja amelyikről én szeretném? Illetve a SIM1 -en van adatforgalom előfizetve (8Gb), a SIM2 -n nincs. Működni fog a net a telón állandóan igaz?
    Ha jól gondolom, akkor mindkét SIM fent van a hálózaton és elérhető, viszont ha az egyiken épp telefonálok, akkor a másik nem kapcsolható. Viszont ha az egyikről netezek, attól a másikról még tudok fogadni hívást?
    Illetve látom azt valahonnan amikor hívnak, hogy melyik SIM-re érkezik a bejövő hívás?

    Előre is köszönöm a válaszokat. Nagy segítség lenne. Az lenne a legfontosabb, hogy ne kelljen 2 telefonnal szaladgálnom, csak 1el, viszont az kezelhető és kényelmes legyen és ne körülményes :)

Új hozzászólás Aktív témák