Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3l3mér

    csendes tag

    Sziasztok!

    Olvasgattam fórumokat de egyáltalán nem kaptam rendes választ és most tanácstalan vagyok ezügyben.
    Gondolom kitalálhattátok hogy videókártya gondom van. Lenne nekem egy gépem amiben van egy intel celeron e3400 2.6 gHz-en pörög 2 gb system ram és egy Gigabyte alaplap ha jól tudom az lényegtelen milyen fajta az a lényeg hogy van rajta pci-e csati. Nem tudom hogy ti tudnátok e segíteni nekem mert szeretnék egy videókártyát venni bele csak azt nem tudom hogy milyet. Nvidia van jelenleg benne egy Gainward 210-es ami lássuk be nem egy erőművész de még törpe pankrátornak sem nevezhető (hülye hasonlat bocsi :D). Ami engem érdekelne hogy mit is tudnék bele tenni amitől jobban futna a Crysis 2 mert most vettem ezt a HUMBLE BUNDLE nevezetű csodát ami annyit takar hogy adományozol egy x összeget én 5 dolcsit adtam jótékony célokra (rák, aids ilyenek...) és ez a csomag magába foglal alapból 6 játékot amik itt vannak: [Nem kis címek be kell látni :D]
    Na ennyit erről. Vannak olyan játékok benne amik nem akarnak futni rendesen azért nem írom a szépet mert nagyon nem érdekel hogy milyen szépen fut csak fusson. És hogy tárgyra térjek milyen kártyát vagyek a gépbe. 15-20k-t szánnék rá nem többet.
    Előre is köszi a válaszokat.

  • 3l3mér

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lenne itt ez a konfig:

    Intel Celeron E3400 Dual-Core 2.6GHz
    Nvidia Geforce 210 1gb
    2 Gb 1333mHz-es RAM
    350 Wattos táp

    Na most ugye jövőhét folyamán megjelenik az új SP (South Park) és ehhez kellene valami rendes kártya mert ha jól néztem ez a sz*r el sem éri a minimumot de akkor sem szeretném tovább hajtani mert elég gyenge. Szóval hogy a tárgyra térjek tudnátok nekem valami olyan kártyát ami ennél erősebb de nem túl drága 10-15Ft a max amit rá szeretnék szánni és inkább használtat mert annyit nem ér az egész gép hogy újat tegyek bele.

    Előre is köszi a válaszokat! :D :D :D

Új hozzászólás Aktív témák