Hirdetés

  • Drágább lett a Pixel 8a

    ma De nem annyival, mint vártuk. Az Egyesült Államokban még pont beszerezhető 200 ezer alatt, euróban kifejezve viszont már átcsúszott a magasabb ársávba.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Indika teszt

    gp Teológiai utazás egy kételkedő apáca és egy istenhívő szökött fegyenc kíséretében.

Új hozzászólás Aktív témák

  • mohow

    tag

    Sziasztok!

    Gépem:
    Ryzen r5 3600
    G.skill Aegis 2x8GB 3200 Mhz
    ASUS TUF Gaming B550 plus wi-fi
    ASUS TUF 3070Ti 8GB

    Ez utóbbit szeretném cserélni elsősorban. (Később 6 hónapon belül a 3600-at 5700x-re tervezem váltani, esetleg 32 GB-ra cserélni/bővíteni a memóriát.)
    Most is 1440p-ben és ritkábban 4K-ban játszom, RT-t használom, persze DLSS-sel. 4k-ban a 40 körüli fps-sel már elégedett vagyok, szóval GPU ereje nekem majdnem elég most is, de a 8 GB miatt “aggódom”. AC Origin/Odessy, Forza H 4/5, Lies of P, Witcher 3, később esetleg CP 2077 a felhozatal, meg persze sokminden régebbi, de azok nem relevánsak sebesség szempontjából, de biztos jönnek még olyan címek amiket szívesen kiptóbálok…

    A keretem a 3070Ti eladása + 100k. Amiben gondolkodom egy 3080Ti, de azon is “csak” 12 GB van. Esetleg 7xxx-es Radeonból nincs olyan ami RT-ben azért már hoz egy 3080 szintet?

    "Az út elvezet a végtelenbe, majd visszahoz. Sokszor megjártam az utat, ültem a verandán, játszottam, voltam kutya, minden, még madárijesztő is." Q (Star Trek Voyager)

Új hozzászólás Aktív témák