Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    Tervezek egy 3070Ti -> 6800XT váltást, elsősorban a VRAM miatt, egyébként nekem 1440p-re még általában elég. A gép többi része a mostani 12400F + 16GB DDR4-ről még változhat, a ramot szeretném duplázni.
    És nálam a játék elég szignifikáns részét teszi a GTA, ez a mindig visszatérek hozzá és minden héten játszok vele játék (nagy álmom a KONSTANS 144FPS online IS ami nagyon procizabáló, 1% is, de ilyen egyszerűen nincs ezzel a játékkal)
    És egyszerűen nem találok GTA-ra egy megbízható 3070Ti vs 6800XT, de még egy 3070 vs 6800 összehasonlító videót sem. Egyébként még visszaesésre is számítok, mert a GTA jobban szereti az NVidia kártyákat.
    Ezt találtam, köze nincs a valósághoz. Pontosan ugyan ezekkel a beállításokkal lefuttattam 3070Ti-n a benchmarkot, és nagyon ritkán ment fel 100FPS-re.
    Nekik meg 160-188 FPS-en jár folyamatosan.
    Gondoltam rá, hogy talán mert nekem "csak" egy 12400 procim van, de folyamatosan 99+ dolgozik a VGA. Vagy talán a Win11 vagy driver miatt? Sokkal inkább csaló kamu tesztre gyanakszom.

    Szerk: Illetve van pluszban egy HD5450 VGA-m a CRT monitort hajtani D-SUB-on. Még ez bekavarhat.

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák