Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    válasz SunMount3r #166035 üzenetére

    A 1650 SUPER nagyon jó alternatíva. Ha okosan konfigurálod a játékok grafikai beállításait, akkor a 4GB VRAM nem fog limitálni. Tapasztalatból mondom, mert a lányom is és én is egy bő éven át Asus TUF 1650 Superen voltunk, és 1080p 60Hz - en szépen muzsikált kicsi vagy maximum közepes kompromisszumokkal.

    Az AMD driverekkel anno, amikor nekem RX 580 8GB - osom volt, akkor jók voltak, utána az RX 5700XT esetében kissé gyengülő lett a tendencia, de aztán rendbe lett téve az is, és különösen ott volt gond, amikor többkijelzős konfigon toltad, és freesync-el is bíbelődtél...olykor sajnos nagyon hektikussá tudott válni. Emlékszem, olykor úgy vártuk az új drivert, mint a messiást és többször csalódnunk kellett, mert abban is ott volt a hiba, vagy épp rendbetették a hibát, de kreálódott egy új hiba, egy másik...
    De végül minden rendeződött.

    Viszont én azt állítom, hogy ha driver, akkor a zöldek driverírói jobban ott vannak a szeren mint a piros driveres csapat, nem sokkal, egy picikével, de jobbak a zöldek.

    [ Szerkesztve ]

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák