Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz mert_csokis #142932 üzenetére

    Igen, a driverből is vezérelhető, de lényegében a Riva tunerben azért is jó, mert a monitorozáshoz meg kell, legalábbis aki olykor meg akarja nézni a gép dolgait, persze aki játék helyett folyton azt nézi mennyi a 0.1% low, és az aprólékos kiszámítás ellenére is lelövik folyton a profik, az inkább játszani tanuljon meg először, mert a számok csak elvonják a figyelmét, jobb ha inkább fel sem rakja :D Azon kívül meg hiába van neked is erős géped, meg nekem is, meg még sokaknak, azokat a szörnyű fps beeséseket nem lehet kikerülni, azok vannak, el kell fogadni, de attól még felesleges a kardjába dőlnie bárkinek is, vagy tegyék low - ra a beállításokat, és csupasz terepen játsszanak mondjuk a CSGO - val 500 fps - sel :) Nekem is elég bőven a 60 fps single játékokhoz, bár nekem nagyon többet amúgy sem tudna 4k - n a mostani játékok esetében, szerintem a 3080 Ti is ahhoz lesz elég csak, de stabilabban legalább, és ez nem mindegy. Milyen fura nem, hogy 60 fps, de a kártya megy közel maxon....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák