Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • frici90

    tag

    válasz Keksz03 #39706 üzenetére

    Igazság az hogy java részt 1960X1080-as felbontáson szoktam játszani. Chieftech iAréna 500W-os tápom van. Előző kommenthez pedig annyit írnék hogy itt többen mondták hogy a két Amd kari jóval erősebb mint ami eddig volt. A Gtx 550 Ti kártyát pedig jó áron sikerült eladnom, azért váltam meg tőle. Most a jelenlegi anyagi helyzetem maximum 45K-s videokarit enged meg.

    Sony Xperia Z2 (The Best Sony) ;)

  • KAMELOT

    titán

    válasz Keksz03 #39706 üzenetére

    Ez igaz....nemtudtam ,hogy limitálva van a keretje. Akkor viszont pont jó a HD6850.
    teszt ok. Csak sokszor nem értem ezeket a teszteket. Valahol ezt írják valahol azt. Grafikonok 1000-el vannak ,de ,hogy a tesztelt játékon belül milyen beállítással mennyi FPS-t hoz azt nem mutatják sehol. Nem grafikonokra vagyok kiváncsi hanem tényleges screenshotokra. Ugye a tesztek 95%-ban ez sehol nincs. Én ezt hiányolom a legjobban. Így ezek a tesztek csak félig fedik a valóságot. Nyugodtan be lehetne tenni pár perces videókat ahol bemutatnák mennyi a max illetve mennyi a min FPS adott beállítással adott játékon belül. Érted mert valahol azt írják ,hogy HD7770 egyenlő HD6850-nel valahol meg ,hogy jobb. De videóban senki nem mutatja be. Ez itt a legnagyobb gond ezekkel.

    (#39707) frici90: így már más ,hogy megmondtad menniy a keret a kártyára. Használtan akkor GTX560Ti-t nyugodtan be tudsz szerezni. vagy HD6850 30-35K között.

    [ Szerkesztve ]

    V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Aktív témák