Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sztrogoff19

    tag

    válasz #65675776 #9107 üzenetére

    köszönöm a választ :R

    Utánanéztem az ebay-en is, de komolyan mondom nem talált semmit a fenti Terratec kártyára, vagy csak én vagyok a béna, ennyire :F Itthon meg tényleg drága...

    Már csak azt lenne jó tudni, hogy netán ha a kábelen érkező analóg jelről is jó minőségben lehet felvenni, akkor milyen kártya lenne jó ?

    Azért kérdem, mivel a már említett NFL Superbowl szerintem igen jó minőség, ami részemről digitális felvételre enged következtetni, de ez korántsem biztos, de azért az a valószínű. De ha mégsem digi, hanem analóg, akkor nekem az a minőség is bőven megteszi, csak jó lenne tudni, hogy ilyen esetben, mikor az analóg jelről történő felvétel is elegendő, akkor milyen kártyát lenne érdemes venni ?

    Vagy mivel kábelről érkezik a jel, ezért más szóba sem jöhet csak DVB-C kártya ?

    Elnézést a sok kérdésért, de sajnos teljesen járatlan vagyok a témában és nincs kihez fordulnom ez ügyben. A segítséget és a válaszokat pedig ismét köszönöm :R

    Szerk: megnéztem már előzőleg a DVB topic-ot, de ott túl sok mindenről van szó és lényeg elveszik számomra :B

    [ Szerkesztve ]

    Morituri Te Salutant

Új hozzászólás Aktív témák