Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz C. s. #63443 üzenetére

    Igazán nincs mit! Legalább ilyenkor megnézem a saját WD Blue 3D-met is, amúgy nem szoktam nézegetni, használni kell ezeket. :D

    Közben leesett, hogy nálad ez a HDS folyamatosan fut és jelezget, így logikus, ha állítani akarsz a küszöbértéken. Nálam ilyen online csodák nincsenek szerencsére, így nem bosszant sem a vírusnézegető, sem tűzfal se semmi. ;)

    Amúgy a WD Blue 3D nem fog 50 fok fölé sem menni, Crucial BX/MX-nél néhány fokkal alapból magasabb a hőterhelés, de az is teljesen optimális.

    Egyébként ha a Sata3-as SSD-ket már valóban hűteni kéne, akkor az azt jelenti, hogy nem érdemes hűteni, annak már akkor kampeca. Nincs olyan hely, ahol megközelítené az optimal max határértékét. Nekem HP 8570p-ben van és a zárt házban felette fúj ki a 70-80 fokos prociról a miniatűr hűtő és így jön ki élettartam alatt a max 47 fok az SSD-nél. Nagy légterű desktopban is max 2-3 fokkal lenne alacsonyabb a hőfok, mivel működik az eszköz, így termeli a hőt.
    A notebookban azért a napi 16 órás használatban jó pár órán keresztül előfordul, hogy a 4 CPU mag 100%-on pörög.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák