Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz ph2012 #51118 üzenetére

    nem feltétlenül amennyiben a benne levő HDD cseréjénél a megbontás során vagy a burkolat esetén nem kell a csavarnál vagy másutt felszakítani a matricát.
    ha a videó jó ott akkor egy darab burkolatról lenne szó.

    erre 5év gari van ez is ma átvehető
    szintén 5év garis
    erre is
    ezt most is átveheted ha még ma oda mész este 9-ig
    ez még olcsóbb de én már inkább a Crucial vagy a Samsungot venném.

    az a kérdés van -e ott neked m.2 csatlakozás is?

  • Frawly

    veterán

    válasz ph2012 #51118 üzenetére

    Nem értem minek mondani még. Persze tudnánk mondani, de a legjobb vételeket már megírták neked. A legjobb ár/érték arányú most a Curcial MX500, 250 gigás méretben 16k átlag áras, ez a 240 giga feletti tartományban abszolút árbajnok. Ettől a BX500, A400 sem sokkal olcsóbb és az MX500 egy kategóriával felettük van. Főleg, ha még az 5 év garit is megkapod rá.

    Ha annyira nem akarsz rá költeni, akkor Kingston A400 240 gigás 12,5k-ért (átlag ár, árgépen a legolcsóbb 11,8k), de nem éri meg, csak 3,5k-val olcsóbb, 10 gigával kisebb tárterület, meg lassabb. Nem éri meg ilyen kicsi összegen spórolni, de ezt neked kell tudni. Lehet az a Sony Vio Pentium U-val nem tudná kihajtani az MX500-at és egy A400-zal sem lenne lassabb.

    Nézz szét az árgépen, van, ahol 14k környékén is megkapod az MX500-at, igaz ilyen helyeken tuti nem adják meg rá az 5 év garit, legfeljebb csak 3-at, de ennyiért még úgy is elég jó vétel.

    Az SSD beszerelése általában nem jár garivesztéssel, de erősen laptopfüggő. Kérdezd meg a Sony supportot. Általában attól függ, hogy teljesen szét kell-e szedni hozzá a gépet. Általában nem, de a te típusodnál nem tudom. Ahogy nézem YT-os videókon, a Sony SVF-szérián alul van egy lecsavarozható szerviznyilás, ott tudsz SSD-t tenni bele, így gyaníthatóan nem jár garivesztéssel, de biztosra akkor tudnánk menni, ha lefényképeznéd a gép alját, mert amit itt a videón mutatnak, az egy kicsit más típus, mint ami neked van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák