Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz Raymond #51995 üzenetére

    hát, samsungot elvből nem veszek már évek óta. semmiben.
    crucialról olvastam valamerre, hogy szeretnek random sípolni, így inkább szóba se jött. Adata elhullós, meg melegedős, inkább megint kösz nem.
    meg egyébként is, maradtam volna kingston vonalon, ha nem jön szembe ez a patriot ennyire olcsón.
    a v300 meg teljesen jó cucc, legjobb ár/érték arányú volt akkor a piacon. ma is megvenném, ha lenne 10 környékén 240-es, ez ügyben legkevésbé sem érdekel az ajánlás. de a mostani belépős kingstonban tudtommal még írásmennyiség számláló sincs (legalábbis azt olvastam), szóval fapadosnak tűnt, és itt el is bukott. mert azt azért szeretném tudni, hol jár. UV500 meg majd 5e ft-al volt drágább mint a patriot, gondoltam, lottóra költöm a különbséget, valamelyik megoldás bejön. :D
    egyébként buffalo is ismert cég, csak hát nem ez volt a profiljuk, ami meg is látszott. mindenestre 2011-ben elsőre jó vételnek tűnt, elődje egy megnemmondom milyen 64 gigás kingston volt évekig, azt kinőttem, a laptoppal együtt adtam el. a buffalo-t meg 2013-ban inkább lecseréltem v300-ra. aztán beraktam a dögöt a szerverbe és kb. 1 hónap alatt végleg ki is nyírta :D
    ezek a kingfast meg team group tényleg csak arról szóltak, hogy kíváncsi voltam mit adnak ennyi pénzért. kingfastban nem sok jót :D, azt tippeltem azért kihúzza 2-3 évet 7/24 win7-en. akkor volt a legolcsóbb ssd 8-9e a piacon. 3000 pézért tesztnek szintén bőven jó a team group.

    mondjuk valamit cserélt a v300-on egy idő után a gyártó, de napi egyszerű használatban senki nem érezte meg. és tömeges elhullás azóta sincs egyik verzióval sem. én egyszerűen csak kinőttem az enyémet...
    van még egyébként egy kingston SNV125 tartaléknak, már használtan vettem fél éves korában, talán 2011-ben, akkor potom pénz volt. évekig volt laptopban, asztali gépben, még trim sincs rajta. jó isten tudja mennyit kapott, a hd sentinel csak az indulások számát mutatja, még üzemidőt se. érzésre kb. ugyanaz napi használatban mint a v300, tesztben meg persze egy őskövület, annyi különbséggel, hogy szekvenciális írásban egy közepes noti hdd-vel se vetekszik, egyéb írásban meg kb. 3x ha gyorsabb.
    mondjuk egy ideje kb. arra használtam, hogy havonta ráklónoztam a v300-at, meg frissítettem a d particiót. tökéletes megoldás, ha épp valami baromságot művel szökőévben a win és nekem meg nincs időm/kedvem szórakozni vele. vagy esetleg elmenne az örök vadászmezőkre.
    van még egy kingston v+100 96 GB napi használatban a htpc/jáccós gépben. dettó használtan vettem potom pénzért, 2012 tájékán. írászámláló nincs benne.
    ja meg volt a környezetemben egy ocz octane, ami állandóan rendetlenkedett, de kb. x akta volt, valszeg a sata vezérlővel nem fért össze, vagy a saját vezérlője hibázott, dobogatott random kékhalálokat. fél évig bírta a tulaj, aztán szó szerint kidobta az ablakon. letört a sata csatija :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák