Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oso

    csendes tag

    Sziasztok!
    Asztali gépbe vennék 240 GB-os SSD-t (vagy 256GB, természetesen). Az alaplapom ASRock H77M-ITX. A gyártói oldala:
    http://www.asrock.com/mb/Intel/H77M-ITX/index.hu.asp?cat=Specifications
    A gépben egyébként 8GB DDR3 1600 MHz Corsair Vengeance RAM és 1 TB 7200 RPM WD vinyó van, és Core i5-3570 CPU.
    Az SSD rendszermeghajtónak kéne. Fontos, hogy az átlagos felhasználáson túl rendszeresen futtatnék rajta virtuális gépet is. Más extrát nem, tehát semmi játék vagy videóvágás, stb., de a virtuális gép fontos. Valahol 25-30k körüli áron vásárolnék, 30 fölé nem nagyon mennék, csak ha erősen javallott bármi miatt. Pár napja olvasgatok, nézelődök, és az alábbi három SSD-vel szimpatizálok. Mit gondoltok, melyiknél kéne maradni?
    1. Intel 240GB S535 SSDSC2BW240H601 SSD meghajtó
    2. Plextor 2.5" M6 Pro 256GB SATA3 PX-256M6Pro
    3. Corsair Neutron XT 2.5" 240GB SATA3 CSSD-N240GBXT
    Tudom-tudom, az ajánlásban ilyen célra az Intel 530 szerepel, de azt ahogy láttam, nem nagyon forgalmazzák a legtöbb helyen már, plusz van azért némi árkülönbség. Szóval, szerintetek ezek közül melyik tolerálná jobban az időnkénti nagyobb terhelést? Persze érdekel bármi egyéb alternatíva, ha tudtok. Amúgy ha néhány évet mindegyik kihúz így is, akkor talán kár is dilemmáznom.

Új hozzászólás Aktív témák