Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Iceman17881

    csendes tag

    Sziasztok!

    Ma kötötték be a telekomos 1000/1000-es optikait.
    Amire kellene: Netflix, Youtube, Konzolgaming, HD stream nézés, Torrent.

    Amik eddig szimpatikusak: TP LINK Archer C7, ASUS AC66U, ASUS AC57U (főleg az itt olvasottak alapján)
    Plusz kérdésem még, hogy jókat olvastam a TP-Link Deco M4 (2pack)-ról is, hogy e mellé kell még valamit beszerezni? Kissé laikus vagyok a Mesh rendszerekben :)

    Árban 25-30e nagyon max, nyilván jobb azért ha olcsóbban kijön, és nincs jelentős teljesítmény deficit a drágábbhoz képest.

    Albérletben, 5 fő használná, szóval legalább 9-10 eszközről beszélünk, szinte mindegyik Wifiről.

    Köszönöm!

  • Iceman17881

    csendes tag

    Sziasztok!

    Telekom 1000-eshez adtak Sagemcom F@st 5655v2 as készüléket. A probléma hogy elég szerencsétlen módon lett kialakítva illetve elhelyezve előbbi készülék. A lényeg hogy a bejárati ajtó mellett van 3 méter magas konyha szekrényen, a szobák pedig a lakás másik felében. A gond hogy a kábelek a lakásba csak minimálisan lettek behúzva az eszközhöz, nem tudom odébb vinni az eszközt, pedig nyerhetnék még vele legalább 2-3 métert ha nem spórolják le a kábelt. Ez a 2-3 méter valószínűleg sokat is javítana a szobákban lévő eszközök számára a jelerősségen.
    Tervezek hozzá venni az olvasottak alapján egy asus ac57et, viszont eléggé kezdő vagyok a témában, így a kérdésem, először is azon túl hogy hozzákötöm a Sagemcomhoz, ez után milyen lépéseket kell megcsinálnom még vele hogy maximalizáljam a hatásfokát? Milyen módban lenne ajánlatos használni. Továbbá ezekről a módokról van valahol pontról pontra konyhanyelven leírás illetve előnyök/hátrányok? Az ap mód felállításról találtam egyet, de semmit nem tudtam belőle kivenni. :F Elnézést a tudatlanságomért előre is :D

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák