Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltee53

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy TP-Link N750 (TL-WDR4300) routert cserélnék le, kiszolgált 5+ évet, most 2,4GHz-en alig produkál valamit. Gigabit ethernet, min. 4 LAN port, Dual Band, ac szabvány, MU-MIMO, esetleg 1db USB, de nem létkérdés; ennyi elvárásom van.

    A MU-MIMO-val vagyok gondban. A jelenlegi routerem 3x3 MIMO, így legalább ezt a szintet szeretném, azonban több gyártónál, a TP-Link-nél is ez az információ nagyon ritkán van feltüntetve, többnyire csak annyit írnak, hogy MU-MIMO, de a paramétereknél már nem részletezik. Az Asus-nál világosan leírják, hogy pl. "2,4Ghz 4x4 + 5Ghz 2x2".

    Milyen routert ajánlanátok helyette, ami megfelel az új elvárásoknak is? Annó kb. 20.000 Ft-ért vettem az N750-est.

    [ Szerkesztve ]

    A szállításhoz soha nem veszek csomagolóanyagot, kizárólag újra felhasznált műanyagot és kartont használok (a ragasztószalag kivételével). Ha nem tudod újra felhasználni, kérlek, dobd a szelektív gyűjtőbe!

  • zsoltee53

    csendes tag

    A családban mindenkinél Asus router-t használunk, de egy dologra még nem jöttem rá. Mi a különbség a típusszámmal és a wireless összsebességgel címkézett azonos típusok között? Pl.:
    AC57U vs AC1300G
    AX58U vs AC1800U

    A szállításhoz soha nem veszek csomagolóanyagot, kizárólag újra felhasznált műanyagot és kartont használok (a ragasztószalag kivételével). Ha nem tudod újra felhasználni, kérlek, dobd a szelektív gyűjtőbe!

Új hozzászólás Aktív témák