Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz QwErTy42 #2826 üzenetére

    Üdv!

    Én is OfficeJet nyomtatót néztem, igaz a kisebbiket, a 6000-est, de az is ugyanazzal a patronnal működik, amit itt írtál.
    A 150.000 oldalra hitelesített nyomtatófej jól hangzik, és a nyomtatási költsége igazán szimpatikus, de nem tudod-e véletlenül, hogy mennyire hajlamos a beszáradásra ez a megoldású fej?
    Fontos az olcsó üzemeltethetőség, mert van, hogy sokat kell nyomtatnom, és az is számít, ha kifogy a patron tudok-e hirtelen venni másikat, de van, hogy 3-4 hónapig csak áll a nyomtató, és 1 porszemet sem kell kinyomtatnom vele.
    Az ilyen állást mennyire viseli jól az OfficeJet család, és úgy általában a külön patron / külön nyomtatófej megoldású nyomtatók?
    Tudom, a laser nem szárad be, de az akárhogy is nézem, ezeknél a HP-kál sokkal drágábban nyomtatnak egy oldalt, arról nem is beszélve, hogy még 5-6000.-Ft-om van hirtelen egy gyári patronra, de 15-20.000.-Ft-ot nem tudok egyik a napról a másikra előbányászni egy tonerra :U

    [ Szerkesztve ]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz QwErTy42 #2840 üzenetére

    Igazad van, én néztem el, elnézést érte. :B
    De ezt leszámítva a 920-as patron is egész jó ár/érték aránnyal rendelkezi.
    Egyébként én már kb. 10 éve egy HP DeskJet 845c nyomtatót használok, és annál a gépnél soha nem okozott problémát a beszáradás eredeti patronokkal.
    Igaz, annál a típusnál egybe volt építve a fej és a patron, talán az volt az oka, hogy hónapokat is kibírt nyomtatás nélkül?
    Ezt szeretném lecserélni valami korszerűbb, olcsóbb üzemeltetésű nyomtatóra, és ezért akadt meg a szemem a HP OfficeJet családon, mert olcsó hozzá a tinta, és sokat lehet nyomtatni vele.
    Ha ez a nyomtató nem jó arra, amire szánom, és nem garantált, hogy kibír nyomtatás nélkül 2-3 hónapot, akkor mit tudnál ajánlani, ami hasonlóan kedvező áron nyomtat, tutira kibír pár hónapos állást, és árban sincs túlságosan elszállva sem a nyomtató, sem a patronok (tonerek) terén?
    Más:
    Jelenleg is gyárt még a HP olyan nyomtatót, aminek a patronja egybe van építve a fejjel?
    Ha igen, melyek ezek a patronok/nyomtatók?

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!

    A Ricoh nyomtatókról mik a vélemények?
    A gél tintás megoldás mennyire hajlamos a bezáradásra, és miben külömbözik a sima tintás nyomtatóktól?
    Valóban a legkisebb Ricoh GelSprinter, az Aficio™ GX 2500 csak 11750.-Ft? :F
    Mennyire megbízhatók a patronok kapacitása?
    Az egyel nagyobb, de lényegesen drágább Aficio GX e3300N nyomtatóba való patronhoz olyan bődületes számok vannak megadva, hogy majdnem kivettem a szememet megtörölgetni, hogy jól látok-e ;]
    Lehetséges, egy 9-12.000.-Ft-os patronnal 6-7000 oldalt kinyomtatni? :F
    Ez nem elírás?
    Ha igen, ez majdnem egy életre elég lenne nekem, ha nem szárad be :K
    Szóval véleményeket várok, és valami hitelt érdemlő hozzászólást, mert ezek a számok bődületesen magasak, és az árak tekintetében baromi pici az egy lapra eső nyomtatási költség :U
    Ja és még valami: a kezdő készlet, amit a géphez adnak, az is teljes töltetű patron, vagy valami pár(száz) oldalas demó tinta?

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Megakadtam, segítsetek pls.!

    Ajánljatok olcsón üzemeltethető (alacsony lapköltségű) színes, és fekete-fehér multifunkciós lézer nyomtatót.
    Mindkét típus érdekel, amihez elfogadható a gyári toner lapköltsége is, és olcsón van hozzá megbízható utánygártott toner is.
    A Samsungokat kilőttem, az utángyártott tonerek problematikája miatt :U

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz epzon #2881 üzenetére

    Szia Epzon!

    Nincs az Epsonnak olyan multifunkciós nyomtatója, amibe az M2000D 8000 oldalas tonere megy bele?

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!

    Gondolkozok egy színes nyomtató beszerzésén a mostani mono lézerem helyett.
    Nem baj, ha a nyomtatóért picit többet kell fizetnem, a lényeg, olcsón üzemeltethető legyen, és ne száradjon bele a fejbe egy hét alatt a tinta.
    Amiket én találtam azok többnyire Brother, és Epson [link] termékek. Az előbbiről nem nagyon olvastam semmit a neten, az utóbbiakat viszont szidják, hogy nagyon pixeles a nyomata.
    A Brotherből nem csak tintatartályos kivitelt találtam, ami viszonylag olcsón üzemeltethető [link], hanem tintapatronost is [link], amihez szintén viszonylag olcsó a gyári festékkazetta.
    Ezeken kívül van-e még hasonlóan gazdaságosan üzemeltethető nyomtató?
    Lehet-e ezekhez a gépekhez nyomtatófejet venni és házilag cserélni, ha netán beszáradna?
    Érdemes-e ilyen rendszerű nyomtatót házi használatra beszerezni?

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz Bazsee71 #11613 üzenetére

    Elnézést, kifejtenéd mi volt a bajod az L365 Epsonnal?
    Én pont az Epson, és a Brother között hezitálok, és egy lézert cserélnék le tintatartályosra.
    Ha itt nem akarod, szívesen olvasnám privát üzenetben is :)
    Köszönöm :R

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Minden tartályos nyomtató problémás?
    Van érdemi különbség a tartályos/tölthető nyomtatók, és a hasonló kivitelű, de cserélhető festékpatronos, és emiatt picivel költségesebben üzemeltethető nyomtató között?
    Esetleg létezik más gyártónak olyan terméke, amihez a gyári festék hasonlóan kedvező árú (1-2.-Ft/oldal), de a patron egybe van építve a fejjel (mint anno a HP); ezáltal üzembiztosabb?
    Egyáltalán létezik gazdaságosan üzemeltethető színes nyomtató, ami akár azt is kibírja, ha hetekig, hónapokig nincs használva, és évekig probléma mentesen üzemeltethető?
    Anno nekem volt egy HP845C nyomtatóm, ami üzembiztonságban megfelelt a kritériumoknak, és már több, mint 10 éves viszont még mindig működne, de a nyomtatási költségen elvérzett, ezért lett csere a vége. Most szeretnek a lézer helyett egy ugyanolyan megbízható, de a tintatartályosokhoz hasonló áron üzemeltethető nyomtatót. :U

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz atala #11623 üzenetére

    Gyári festéket használva, hogyhogy eldugul?
    Akkor nincs olcsón fenntartható, megbízható nyomtató, csak monó lézer, vagy méregdrága tintával üzemelő tintás, esetleg méregdrága toneres lézer, amibe még a fényhengert is külön kell cserélni a fixálóval együtt? :W

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz atala #11625 üzenetére

    Frappáns összefiglaló!
    Még azt leírhatnád, ha sikerül kiderítened, hogy ezekhez a tartályos nyomtatókhoz mennyi a fej, és beszerezhető-e, vagy csak szervíz számára elérhető, kizázólag szervízben cseréltethető?!
    Más: a 11621-es hozzászólásom elejére, a kétféle Brotherrel kapcsolatban (festékpatronos kontra festéktartályos) nincs véletlenűl tapasztalatod, véleményed?

    [ Szerkesztve ]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz atala #11866 üzenetére

    Elnézést a belevauért, de az összefoglalóból hiányzik a HP, aki színtén beszállt a külső tintatartályos nyomtatók piacára ;)

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Üdv!

    Nemrég én szóltam, a HP oldaltartályos nyomtatók felbukkanásáról.
    Most én kérnék véleményt, ha valakinek esetleg már lenne ilyene.
    Milyenek ezek a nyomtatók?
    Ezeknél a nyomtatóknál láttam a legjobb gyári festék árat, a kinyomtatható oldalak arányában; már ha a gyári 8000 oldal/festék kapacitás igaz.
    Viszont fejben nem valami erősek, a régi nyomtatópatronokra emlékeztető fejekkel szerelik őket, lásd itt; ill. pontosabban azokat csomagolják mellé, mert a felhasználónak magának kell beszerelnie, mint egy sima patronos nyomtatóba. Ez viszonylag egyszerű, bár árat nem találtam hozzá, hogy mennyi a pótfej; ill. érdekelne, hogy ezek mennyi oldal nyomtatását bírhatják vajon ki? Ezen kívül vajon ebben a nyomtatóban is van hulladékfesték gyűjtő? Ha igen, milyen lehet; mint a fej, házilag egyszerűen cserélhető, vagy szervízigényes?
    A nyomtató sem drága, a legolcsóbb patronos Brotherrel van közel egy árban, picit drágább nála a festéktartályos Epson és ez fölött van jócskán a festéktartályos Brother...

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz atala #11951 üzenetére

    A Brother is piezzo fejjel szerelt, ugye?
    Nem tudod véletlenül, hogy mennyi a fej a HP-hez?
    Sajnos ezt nem sikerült kiderítenem :(
    Canonnak van külső tintatartályos nyomtatója? Ha igen, ahhoz mennyi a fej?
    A segítségedet előre is köszönöm :R

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz atala #11951 üzenetére

    Eszembe jutott még egy kérdés: ny0omtatási minőségben van észrevehető különbség a piezzo, és a thermo fejjel szerelt nyomtatók között?

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Találtam egy tesztet, ahol összehasonlítják mind a 4, tartályos nyomtatót.
    Remélem mást is érdekel, nem csak engem :U
    Ezen teszt alapján messze a legjobb képminőségben az Epson, utána a HP/Canon, és végül a Brother. Ez utóbbi viszont sokkal gyengébb a többinél.
    Ha valaki végignézi a tesztet, tudna magyarázatot adni a Brother botrányos minőségére?
    Mennyire lehet adni erre a videó tesztre?
    Érdemes ez alapján választani, vagy döntsön az ár, és a legjobban tetsző kinézet?
    Akinek Brother nyomtatója van, az is tapasztalta a filmben látható anomáliákat, vagy egyszerűen a bemutatóban szereplő darab volt hibás?
    Más:
    Nem akarok belevauzni, de kár hitvitát nyitni a papírkép kontra digitális között. Mindkettőnek megvan az előnye, és a hátránya is; de egyik sem örök életű. A papír tovább tart, a digitális hamarabb rongálódik, vagy a technika fejlődése miatt olvashatatlanná válik. A papír, ha megsérül, lehet restaurálni, kipótolni a hiányzó részeket (digitális technikával), és újból lehet papírképet csinálni belőle. Viszont ha a digitális megsérül, agyő remekmű... Nem véletlenül él még ma is a papírkép, és kel ismét életre a celluloid film is (bár ez utóbbi is csak akkor jobb a digitálisnál, ha megfelelő körülmények között van tárolva, és pár évtizedenként (80-100), át van másolva másik filmre)...
    Ugyanez igaz a hanglemezekre is, minden más formátummal (CD, Kazetta, MP3, stb.) szemben.

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz energomatt #11985 üzenetére

    Persze, de egy papírképet 100 év múlva is fogod tudni "olvasni", hiszen a látás már el3g régi szabvány. Viszont az egyesek és a nullák kiolvasása 100 év múlva már kev3sb3 lesz lehetséges, mert a kódolások folyton változnak...

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!

    Melyik nyomtatót ajánljátok inkább:: Brother DCP-T500W (40410.-Ft postával), vagy HP DeskJet GT 5820 (41990.-Ft postával)?

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz atala #12080 üzenetére

    Én is hasonló képpen jártam, csakhogy én a tintatartályos nyomtatók kapcsán.
    Minél többet olvasgatok, annál inkább nem szabad egyik terméket sem megvenni.
    Epson: rossz a papírmechanizmusa, a fejek hamar tönkre mennek, a komolyabb típusoknál meg ezeken kívül (pl. L565) még a szkenner is ipari hulladék.
    HP: Támogatás nulla, pótalkatrész nulla, fejek ipari hulladékok, nyomtatási sebesség lassú.
    Canon: Az Epsonnál fakóbb színek, és nekem személy szerint drága is; több, mint a hasonló tudású Epson.
    Brother: Soha semmilyen körülmények között ne vegyen senki ilyet. Fejek selejtek, ha nem nyomtatsz havi 5000 oldalt, akkor a Brother nem vállal semmilyen garanciát, a papírkezelése katasztrófa, a fénykép nyomtatásnál minden kép színhibás, aminek még a Brother sem tudja az okát, na meg persze ez is tetű, mivel a legjobb minőségben közel 5 perc egy fénykép nyomtatása (persze vörös, vagy sárgás tónusban; vagyis színhibásan); és különben is, NoName szar, amit nem szabad megvenni.
    Na akkor mit vegyen az átlag (l)juzer, vagyis én ezek után, ha nincs kidobni való fölös 50-60.000.-Ft-ja :F :W

    [ Szerkesztve ]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz energomatt #12083 üzenetére

    Egyébként én is Brothert néztem ki eredetileg (Brother DCP-T500W), mert mindent tud, amire szükségem van, árban 40 lenne postával, de amiket olvasgattam róla (lassú és színhibás nyomtatás, pocsék nyomtatófej, stb.) egyáltalán nem bíztató :(
    Ezzel kapcsolatban kérdezném; a 14 napos elállási jog akkor is gyakorolható, ha a terméket már beüzemeltem, és utána derül ki, hogy nem tetszik?

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz energomatt #12083 üzenetére

    No megrendeltem a Brothert. Remélem nem fogok csalódni benne :B

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz energomatt #12104 üzenetére

    Te is benne voltál picit. Meg az ár. Van nemzetközi adószámom, és így azért ha a nettó árat nézed; 38,340.-Ft, nem volt jobb alternatíva a piacon. Szóval te csak picit ráerősítettél arra, hogy nem minden darab rossz :R

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz atala #12106 üzenetére

    Rendben!

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!

    Akkor a kérésnek eleget téve, pár szó a Brother DCP-T500W nyomtatóról.
    A gép ma érkezett, sok kép, tesztábra, de viszonylag kevés szöveg lett vele nyomtatva.
    A géphez nem volt USB kábel, de volt Cseh nyelvű kezelőpanel tartozékként (Alza.hu rendelés).
    A lézerhez képes lassú, de nem kibírhatatlanul.
    A papírbehúzása hangos, de pár tucat oldal alatt nem sikerült duplán behúznia papírt.
    A gép összeszerelése rendben van, a szkenner része kifejezetten jó, színhű.
    Ami fura a HP után, az a szoftvere. A HP nyomtatószoftverben volt külön ikonként kipakolható szkenner gomb, ami itt hiányzik. Viszont ha már a HP-hoz hasonlítom, amennyivel lassabb a nyomtató része, annyival gyorsabb a szkenner része. Fénymásolásnál azzal kompenzál a nyomtató, hogy párhuzamosan olvas/nyomtat, míg a HP-nál először beolvasott (kb. fele olyan gyorsan), és utána nyomtatott (kb. 3x gyorsabban).
    Ami a szoftver pozitív oldala, hogy nem volt kedvem kihúzni a HP kábelét, ezért kipróbáltam a nyomtató WiFi-n keresztüli telepítését, ami teljesen automatikusan zajlott, és profin működik azóta is. A szoftver csak egyszer kért engedélyt a Windows tűzfal megkerüléséhez, és utána mindent megcsinált; a nyomtató azonnal használatra készen állt.
    Ami pár oldalon felmerült, hogy lehetetlenség vele fotót nyomtatni, nos ez nem igaz! A képek teljesen rendben vannak, a bőrszínek még sima papíron is teljesen természetesek, egyedül a színek élénksége hagy némi kívánnivalót. Önmagában szépek de a monitoron megjelenő képhez képest kissé élettelenebb, talán még sötétebb is, és hiányzik belőle a monitoron látható csillogás, főleg a piros színeknél. Persze lehet, hogy ennek az oka a fotópapír hiánya, mert annak a fénye adná az igazi csillogását a színeknek, ami a sima papíron elmarad.
    A nyomtató stabilan van a hálózaton, ezalatt a pár óra alatt mióta próbálgatom, még egyszer sem szakadt meg vele a kapcsolat, minden eszközről jól kezeli a kinyomtatandó fájlokat.
    Ami a kezelőpanelt illeti, a feliratozása angol, de a kijelző nyelvében van magyar fordítás is, ami 95%-ban nyelvtanilag is helyes, és értelmes.
    Egy hiba, a mobil applikáció nem tud magyarul :(
    Ha összekéne foglalnom, összességében meg vagyok elégedve a nyomtatóval, és bár lehetne picit élénkebb sima papíron is, egyáltalán nem nevezném fakónak sem, csak amolyan pasztellesen lágynak :B
    Még valami ami eszembe jutott: a nyomtató nem gondolkozik órákat a beérkező WiFi jel után, hanem azonnal elkezdi nyomtatni az oldalt, ahogy van annyi adat, ami alapján el tud indulni.
    És nem szóltam még a tintabetöltésről, ami bennem felemás érzést keltett. Kicsit mókolásnak hatott, mintha valami házi barkács lenne... Igaz egy csepp sem ment mellé, de akkor is :B
    Bár soha nem volt még ilyen nyomtatóm, tehát ez csak nekem fura :B
    Ami a tartozékokat illeti, gyárilag egy darab hálózati kábel, egy Cseh kezelőpanel, 2 doboz festék, az egyikben a három színből 1-1 palack, a másikban 2db fekete palack, és a füzetek, meg a szoftvere volt, amit én nem használtam, mert letöltöttem a Brother oldaláról a legfrissebb, hivatalos Win. 10-es szoftvert hozzá. Volt az oldalon egy friss Firmware is a nyomtatóhoz, de annak a telepítése nem sikerült, mert a nyomtató közölte, az van rajta (a mellékelt driver cd viszont Win XP).
    Ami a klasszikus megéri-e; nem tudom. Inkább az ár az ami dönt; mert minőségre nem érzem rossznak, de hasonló áron mindenképp összevetném egy Epsonnal, mielőtt megvenném (főként képminőség szempontjából).
    Ha bármi kérdésetek merülne fel, megpróbálom megválaszolni :)

    [ Szerkesztve ]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Eszembe jutott valami: mi történik, ha ezekbe a tartályos nyomtatókba nem a saját tinta kerül?
    Nem feltétlenül csak az olcsó utángyártottra gondolok, hanem pl. a konkurens cégek tintájára.

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz klepto #12126 üzenetére

    Na pici belemásztam a gép szoftverébe (gépház-eszközök-nyomtatók-kezelés-nyomtatási beállítások), és átállítottam két értéket a nyomtató szoftverében. A haladó fül, színbeállítások menüjében a színfokozást bekapcsolva a csuszkát a maxra, +2 értékre húztam, és kipipáltam a javított mintanyomtatást. Így jóval intenzívebb színeket kaptam, ami némely esetben picit sötétebbnek hat, viszont a piros színeknél egyértelműen javult a szín helyessége, és árnyalata is; valamint az egész nyomat képe élettelibbnek, dinamikusabbnak, és vibrálóbbnak hat. Valahogy az egész nyomat élénkebb, figyelemfelkeltőbb lett (színes szöveg esetében), mint amilyen az alap beállításoknál volt. Így már nincs hiányérzetem, és milyen lett volna az Epson kérdés bennem; mivel minden más szempontból pozitív véleményem van a nyomtatóról :K
    Na jó, a sebessége kicsit lusta a lézer után, de nem cserélném fel a gyorsaságot a minőségre, így mindig a legjobb minőségben nyomtatok, mert még a fekete-fehér szövegnél is észrevehető a különbség! Viszont a legjobb minőségben oda merem tenni a HP lézerem mellé, és nem a Brother marad alul :N

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz energomatt #12133 üzenetére

    Persze, csak egy átlagos nyomtatón volt egy normál, és egy festéktararékos mód, és pont. Ahhoz képest ez a belső menü nekem meglepetés volt. Bocs, hogy ezt én nem tudtam, te viszont igen :B
    Igaz, az én első tintás nyomtatóm egy HP 845C volt, ami annó egy havi keresetbe került, és amiért azt vettem, annak az oka az volt, hogy a városi rendőrörsön az volt rendszeresítve, és ha nekik jó, nekem is biztosan megfel :DDD
    Az utána lévő nyomtatóm egy HP LaserJet M1153MFP lett cirka 6-8 évvel ezelőtt, és most vettem ezt a Brothert, ami életem második tintás nyomtatója.
    Tudom fiatal vagyok és tapasztalatlan, de mit tegyek, ha '98 körül engedhettem meg csak magamnak életem első gépét :F :B

    [ Szerkesztve ]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz ocscsaba #12136 üzenetére

    Én már a sebességére nem emlékszem, de arra igen, hogy még a mai napig működne :D
    Miután én vettem egy lézert, odaadtam a szüleimnek. Épp ma kerestem rá a neten, és rácsodálkoztam, hogy ahhoz képest mekkora patronok voltak hozzá, nem tartottak valami sokáig.
    Viszont mellette szólt, hogy volt olyan 1-2 hónap, amikor abszolút nem nyomtattam vele semmit, de a beszáradást hírből sem ismertem, ahogy a hulladéktinta gyűjtő cseréjéről is csak most hallottam először itt a topicban, az Epson kapcsán. Valamit nagyon tudott akkoriban a HP; igaz, a gyári tinta horror volt hozzá :U

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák