Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edeleny

    őstag

    válasz epzon #6268 üzenetére

    Két év után nem lehetett bekapcsolni!
    Akármit csináltam vele nem éledt fel! (a bekapcsoló gombra nem reagált!)

    Kaptam egy más ugyan ilyet annak elméletileg a fej volt rosz, de nem tudtam összehozni a két nyomtatót.
    Ha a központi panelt kicseréltem, betettem az enyémbe, elindult, de villogott mindhárom led, és akár mit csináltam nem tudtam vele mit kezdeni.

    Egyébként, soha többet ilyen nyomtatót. Igaz hogy utánagyártott patront vettem bele leginkább, de sokszor kénytelen voltam úgy cserélni, hogy még érzésre félig volt. Ő azt írta üres, és nem volt hajlandó nyomtatni!

    Döntsem már el én, hogy mi üres. Nyomtasson, és figyelmeztessen! Legfeljebb nem nyomtat semmit! vagy legyen csúnya a nyomtatás, mert hiányzik az egyik szín mert teljesen kifogyott, de nekem ne sztrájkoljon
    És főleg ne rinyáljon , hogy most ezért nem nyomtatok, most meg azért! Az sem tetszett, hogy ha kifogyott a szín, csak úgy nem lehetett cserélni, mert nem látta, még a gyári patront se. Végig kellett vinni szoftverből a cserét!

    OFF!

    Canon valamit vettem, majd elválik milyen lesz!

    (Canon Pixma MP230)

    [ Szerkesztve ]

    Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

Új hozzászólás Aktív témák