Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz JamesHolden #5188 üzenetére

    Üdv!

    Épp most vettem egy HP Deskjet 2054A multi gépet. Media Marktban 9990 ft, nyomtat, szkennel, fénymásol a drága. Patron bele Mediaban 5 ruppó, de pcland-ben van 3000 ezerért is, szóval nem vészes. Nyomtatási képe szép, pont most nyomtam ki vele egy autocad-es csavarkötés vázlatot, és lemértem, pontos lett. Szkennelésben 1200 a max, több mint elég, és ahhoz képest mennyi volt nagyon jó ez is, fénymásolás szintén zenész. Szvsz szerintem megérte az árát, jó kis gép így első blikkre, patron se egy vagyon bele. Kicsit lassúcska de hát ennyi pénzért ez bocsánatos bűn. Bár előtte egy photosmart 7760-am volt, ahhoz képest tér időt hajlít :DDD szóval nincs nagy gond vele. Általad említett felhasználásra jó szerintem, vagy vegyél lézernyomtatót, bár annak épp nem olcsó a fenntartási költsége, drága bele a toner. Tintasugarashoz képest persze :U

    upd: deskjet 1050a kb dettó ugyanaz, ez a változat pedig Auchan-ban szintén 9990. Legalábbis itt Szegeden, nem tudom feléd van e. De állítólag a 2054 gyorsabb.

    Doboz poén :D ilyen fekete "teszkós" ruhaszatyorba van dobva a cucc, nem a sztenderd hungarocell nejlon zűrzavar, szolid kis tojástartók meg pamutszatyor, jót mosolyogtam mikor kinyitottam a dobozt. De tény, hogy környezet barátabb megoldás.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák