Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Earl_Muttley

    aktív tag

    válasz Bazsee71 #12178 üzenetére

    Na de Maunika, álljunk meg egy szóra. :P

    L355-öm van, munkahelyemen L386-ot használunk.
    Ezen problémáid közül egyikkel se találkoztam, beszáradást annál a nagyon okos embernél tapasztaltam 2 hét után, aki még az 1790/szín-t is sokallta, és utángyártott tintát vett bele. :W

    A wifire fél perc alatt felment, scan-el két év alatt egyszer sem volt problémám. A benti L386-ról ugyanezt tudom mondani. Több ember vett ilyet, aki kikérte a véleményem, nekik sincs semmi ilyen problémájuk a típussal, az L3050 pedig gyakorlatilag egy felújított, integrált tartályos L386.
    Azért mert a Tied lehet épp egy rossz példány volt, nem kell úgy előadni, mintha az összes hulladék lenne, majd egy fotóra teljesen alkalmatlan, brutál drága fenntartású Officejetet mondani, mint ellenpélda. Volt HP-m, nem igazán sikerült szép fotókat összehozni vele, pedig az még a hangzatos PhotoSmart nevet is viselte....

    (Épp mostanság akartam írni ide, mert L3070-re tervezem lecserélni a 355-öt, van Apple a családban, kell az AirPrint...)

    Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Új hozzászólás Aktív témák